Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 01.09.2008    RUS   ENG  

Найголовніша мета людини – освіта!

“Потрібність освіти
лежить в кожній людині;
народ любить і шукає
освіту, як любить і шукає
повітря для дихання”

Л.М. Толстой

Так дійсно, одним з прагнень людини, що вона його реалізує насамперед, є прагнення отримати освіту. Від самого народження вона тягнеться до знань та нових відкриттів. Саме тому початок нового навчального року, 1 вересня, – це завжди свято.

Весело, цікаво й одночасно урочисто відзначили його у Державному університеті інформатики і штучного інтелекту, адже тільки він має свої традиції, які вже є рідними п`ятикурсникам, для яких сьогодні в останнє пролунав перший дзвоник, і поки що невідомі новачкам, що тільки-но попрощалися з дитинством і зробили крок у нове доросле життя.

Студентів-першокурсників прийшли привітали шановні гості – друзі університету. Серед них – заступник начальника Ворошиловської районної ради м. Донецька – Інна Бучек. Вона нагадала, що немає серед нас людей, які б не мали вчителів, і закликала усіх ніколи про це не забувати.

З початком нового навчального року поздоровив усіх Голова Всеукраїнської партiї духовностi i патрiотизму, ректор Державного університету інформатики і штучного інтелекту, член-кореспондент НАНУ, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор богослов`я, доктор технічних наук, професор А.І. Шевченко. Анатолій Іванович побажав успіхів у навчанні, нових звершень й Божого благословення.

Юнаки та дівчата отримали благословення також від отця Тихона, який зазначивши, що кожна добра справа починається з молитви, окропив «нове поповнення» святою водою й побажав кожному «отримати тут школу життя».

Серед поздоровлень було багато теплих слів від проректорів, викладачів, батьків і студентів. У виконанні вокальних ансамблів університету пролунали чудові пісні. А потім, за традицією, студенти-першокурсники та учні першого курсу ліцею голосно зачитали присягу й отримали студентські квитки.

Козацького здоров`я та здійснення усіх мрій побажав студентам отаман Донецького обласного козацького товариства Всеукраїнської громадської організації “Українське Реєстрове Козацтво” генерал-майор УРК Вiктор Столяр, а також зазначив, що їм пощастило навчатися саме у цьому Вищому навчальному закладі, тому що воно – найкраще.

Свято закінчилося. Вже завтра тисячі студентів сядуть за парти для того, щоб реалізувати найголовнішу потребу – отримати освіту.

На головну сторінку