Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 02.02.2010    RUS   ENG  

Козак УРК з великої літери

“Де козак, там і слава козацька…”
Генерал-полковник УРК Микола Сисоєв
Генерал-полковник УРК Микола Сисоєв

З давніх часів реєстрові козаки вважалися елітою українського народу, відзначалися своєю освіченістю, славляться своїми доблесними й відважними справами.

Людина, мова про яку ітиме далі, народилася 1938 року у простій багатодітній родині, виходець з Волгоградської області, корінний козак, а його дід у дореволюційний період був козаком-послом у Туреччині.

Продовжуючи традиції добра та альтруїзму свого славного предка-козака, у середині 60-х років Микола Петрович Сисоєв зробив свій професійний вибір. Закінчив Харківський медичний стоматологічний інститут 1967 року, потім аспірантуру при кафедрі ортопедичної стоматології Полтавського медичного стоматологічного інституту у 1972 році. З 1967 року до 1979 року працював там же аспірантом, асистентом кафедри ортопедичної стоматології, був звільненим секретарем паркому інституту.

У грудні 1979 року доля привела професора Сисоєва в Крим, де його обрали за конкурсом завідуючим кафедрою ортопедичної стоматології Кримського державного медичного інституту. За період роботи в інституті захистив докторську дисертацію.

З 1994 року до 1997 року став деканом стоматологічного факультету Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгіївського у місті Сімферополі, з 1997 року дотепер – завідуючий кафедрою стоматології факультету післядипломної освіти КДМУ.

Необхідно зазначити, що Микола Петрович є доктором медичних наук, професором, відмінником охорони здоров'я СРСР, академіком 3-х академій – членом Української академії наук національного прогресу, дійсним членом і керівником медико-біологічного відділу Кримської академії наук, почесним академіком Української медичної стоматологічної академії. Також Микола Сисоєв – член асоціації стоматологів України і Криму, володар Гран-Прі за наукову роботу “Розробка й впровадження лікувально-профілактичних засобів на основі компонентів ефіроолійних рослин у медичній практиці”, нагороджений орденом Госпитальєрів Святого Іоанна Єрусалимського. Недивно, що Микола Петрович опублікував понад 210 наукових статей, вніс більше 60 раціоналізаторських пропозицій, запатентував понад 20 наукових розробок. Автор ювілейної книги “Кримчани – захисники Сталінграду”. Організатор щорічних міжнародних конференцій “Роль льотчиків-космонавтів в дослідженні повітряного і космічного простору” з питань наукових програм реабілітації космонавтів, льотчиків і вчених.

Можна продовжувати список заслуг Миколи Сисоєва, який багато робить для людей і для Українського Реєстрового Козацтва в цілому: здійснює акції з медичної допомоги козаків УРК під девізом: “В здоровому тілі – здоровий козацький дух!”, активно бере участь у житті УРК, увійшов до складу делегації на Велику Раду УРК в 2009 році від Криму й проводить велику роботу з виховання молоді УРК.

Про велику людину варто розповісти і, більше того, брати приклад з такої сильної особистості, справжнього спадкового козака. Начальник медслужби Чорноморського округу УРК Микола Петрович Сисоєв, розуміючи важливість відродження культурно-етнічних сторін реєстрового козацтва, на свою пенсію передплатив 40 екземплярів загальнаціональної газети “Україна козацька” різним закладам, таким як: товариство інвалідів, організація ветеранів, відділення реабілітації, територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів і одиноких непрацездатних громадян, школи, гімназії, коледжі, виконком, прокуратура, Верховна Рада, Рада міністрів Автономної Республіки Крим. Тим самим проводив велику роботу у сфері духовності і виховання, у культурно-просвітницькій діяльності УРК і відкрив світ Українського Реєстрового Козацтва для різних шарів населення Криму. Деякі питають, чим ми займаймося… Відповідь можна знайти у нашій газеті “Україна козацька”, що показує всебічне і багатогранне життя УРК.

Необхідно зазначати, що чиновники, студенти, школярі, міліціонери, інваліди, пенсіонери узнають для себе багато нового і цікавого з козацької точки зору і не тільки, підіймаючи цілий культурний пласт Українського Реєстрового Козацтва. До речі, така робота почала давати негайні результати, а саме, кримчани виявляють бажання приєднатися до УРК, просочуючись козацьким духом, активно приходять у штаб головного отамана КО УРК і пишуть заяву про вступ у лави ВГО УРК.

Кримська організація Українського Реєстрового Козацтва з гордістю говорить про генерал-полковника УРК Миколу Петровича Сисоєва, нагородженого орденами “Бронзовий козацький хрест” і “Срібний козацький хрест”, людину з великої букви, яка відстоює ідейні, духовні, моральні і військово-патріотичні принципи ВГО “Українське Реєстрове Козацтво”. Без сумніву, його слова відображають лише все вищесказане: доля прихильна до тих, хто з цікавістю ставиться до життя, осягаючи і створюючи щось нове, ким рухає бажання покращити світ і допомогти людям, хто служить українському народу і УРК, тому – дорогого варті: “Коли людина знаходить те, що вона вміє робити краще за інших, то робить це з усією пристрастю і радістю”.

Начальник медичної служби Чорноморського округу генерал-полковник УРК Сисоєв Микола Петрович, незважаючи на всі труднощі і мінливості долі, добився дуже багато у своєму житті і, що найголовніше, не зупиняється на досягнутому.

На головну сторінку