Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 02.07.2007    RUS   ENG  

«Ти є Христос, Син Бога Живого»

«Ми віримо в себе тому, що в нас вірить Господь!» Цими словами Голова Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, Гетьман Українського Реєстрового Козацтва, член-кореспондент НАН України, доктор богослов`я, доктор технічних наук, ректор Донецького державного інституту штучного інтелекту, професор Анатолій Шевченко підбадьорив новоприйнятих до лав УРК жителів Запоріжжя, де проведена презентація обласного козацького товариства УРК. Вони прозвучали і у черговій радіопередачі «Духовна пристань», яка подала репортаж про визначну подію у житті реєстрового козацтва.

На прохання донецьких слухачів Анатолій Іванович детальніше розповів про свою участь в урочистому 12-му Великому Колі Військового козацького товариства «Центральне козацьке військо» у залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя у Москві. І тут Гетьман УРК реалізував свою незмінну політику народної дипломатії, аби відносини між двома нашими народами – українським і російським – незмінно лише зміцнювалися. Очільник реєстрових козаків розповів про роль УРК у розбудові України як суверенної, самостійної та незалежної, демократичної держави у духовному відродженні українців.

У радіопередачі «Духовна пристань» йшлося про те, що 12 липня Православна церква відзначає день першопрестольних апостолів Петра і Павла – Петрів день. Йому передує Петрів, або Апостольський, піст, що за числом пісних днів може наближатися до Великого.

Петро був першим, хто назвав свого вчителя «Христом, сином Бога Живого»…

Згадано у радіопередачі «Духовна пристань» і 2002 рік, коли вперше у незалежній Україні установча Велика Рада своїм рішенням відродила Українське Реєстрове Козацтво й затвердила посаду Гетьмана. На цю посаду козаки обрали спадкового козака Анатолія Івановича Шевченка!

На головну сторінку