Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 03.02.2005    RUS   ENG  

Збiльшуються рядки Всеукраїнської партiї духовностi i патрiотизму

Голова ВПДП А.I.Шевченко вручає членський квиток щойно вступившему у рядки партiї.
Голова ВПДП А.I.Шевченко вручає членський квиток щойно вступившему у рядки партiї.

Могутнiм стимулом для поповнення рядкiв Всеукраїнської партiї духовностi i патрiотизму став черговий, третiй, з`їзд партiї, що вiдбувся у сiчнi 2005 р., основополагаючим програмним напрямком якої є вiдродження духовностi. З заявами про прийом у партiю зараз звертається як студентська молодь, так i люди бiльш зрiлого вiку з числа представникiв творчої iнтелiгенцiї, науки i освiти.

3 лютого значно поповнився Донецький обласний вiддiлок ВПДП. Членськi квитки новi члени партiї отримали в урочистiй обстановцi з рук голови Всеукраїнської партiї духовностi i патрiотизму А.I.Шевченка.

Пiсля отримання членських квиткiв.
Пiсля отримання членських квиткiв.


Анатолiй Iванович Шевченко привiтав нових членiв партiї з важливою подiєю в їхньому життi. У своєму виступi вiн пiдкреслив, що Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму пiдтримує програмнi положення Президента України В.А.Ющенка з консолiдацiї суспiльства в iм`я розквiту i прогресу та направляє свої зусилля на прискорення процесу iнтеграцiї України в європейську спiлку, рiст духовностi i матерiального добробуту всього населення країни.

На головну сторінку