Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 04.01.2010    RUS   ENG  

Новорічний турнір для найсильніших

У спортзалі школи-інтернату № 1 пройшов новорічний турнір з кікбоксингу, організований Новокаховською міською організацією Українського Реєстрового Козацтва. У ньому взяли участь 60 юних кікбоксерів віком від 7 до 20 років.

Турнір ледве відбувся би без участі знаменитих новокаховських спортсменів-кікбоксерів і реєстрових козаків Леоніда Губки і Костянтина Губки. У змаганні взяли участь їх вихованці з декількох шкіл міста й самого інтернату.

Чемпіонат проходив у двох категоріях. У спарингах з семиконтакту брали участь 4 бійці. Специфіка такого змагання передбачає різну вагову категорію. Більшість же боїв пройшли у категорії лайтконтакт. У цій категорії юні атлети теж змагалися за ваговими категоріями. Суддями виступили Сергій і Олександр Емайкіни, а також козак УРК п’ятикратний чемпіон світу Костянтин Губка.

Маленький спортзал ледве уміщав присутніх. Подивитися бої кікбоксерів-початківців прийшли батьки, викладачі й учні школи-інтернату № 1, представники новокаховського УРК, спонсори і просто любителі спорту. Після нетривалого вступу й урочистого підняття державного прапору почалися спаринги. Бої були нетривалими: 2 раунди по 2 хвилини кожний.

Турнір був цікавим в першу чергу тим, що в його рамках змагалися вихованці і Леоніда Губки, і Костянтина Губки. Слід віддати належне наставникам: хлопці показали високий клас. Набуті вміння, безумовно, дозволять їм постояти за себе у важку хвилину.

У турнірі взяли участь Леонід Погібенін, чемпіон змагань у Москві у 2005 р., й Дмитро Корабльов, чемпіон України 2009 року. Необхідно зазначити, що школа кікбоксінгу спортивної династії Леоніда Губки і Костянтина Губки посідає значне місце в українському кікбоксінгу. Новорічний турнір ще раз довів це.

За результатами турніру у різних вагових категоріях визначилося декілька фіналістів. Таким чином, призові місця посіли Леонід Корабльов, Кирило Артим, Артем Горбенко, Денис Грай, Дмитро Корабльов, Ілля Лаєвський, Володимир Рабиця, Максим Бурлаченко та інш. Переможців нагороджували дипломами й медалями, а п’ятьох фіналістів заохотили грошовими винагородами. Усі без винятку учасники турніру отримали солодкі призи. Після запалу баталій на них очікував святковий стіл.

Хочеться відзначити успіхи вихованців школи-інтернату № 1. Вони одержали 10 медалей. Як заохочувальний приз спортсменам із інтернату подарували DVD-програвач. Тепер діти, які живуть в інтернаті, зможуть дивитися бої у цифровій якості.

Отаман Новокаховської міської організації Українського Реєстрового Козацтва капітан УРК Дмитро Ковальчук висловив надію, що такі турніри стануть доброю традицією. “Ми раді, що нам вдалося зробити посильний внесок у розвиток новокаховського спорту й просто зробити подарунок дітям та їх батькам. Наступного року ми плануємо проведення масштабного турніру, – цього разу сподіваємося провести Всеукраїнський чемпіонат”, – закінчив він.

На головну сторінку