Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 04.03.2021       
Відбувся запланований захід кінологічного напрямку «Наші найменші друзі».

 

У окремому дитячому козацькому курені «ВОДОГРАЙ» Маріупольської міської козацької організації на базі КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області» за ініціативою отамана Приазовського кінологічного полку УРК Генерала козацтва Ірини Красюк та Генерала козацтва Маріупольської міської козацької організації «Українське Реєстрове Козацтво» в Приазовському регіоні Михайла Ліпатова 03 березня 2021 року пройшов запланований захід кінологічного напрямку «Наші найменші друзі».

Капітан Ксенія Ткаченко, берегиня Приазовського кінологічного полку УРК, член кінологічної організації «БЕСТ» АКУ, не тільки розповідала козачатам та лелям про чотириногих мешканців, про їх утримання та виховання. Вона ще й познайомила дітей із вихованцями кінологічного полку, які продемонстрували юним козачатам свої здібності.

Від цієї зустрічі діти були у захваті, емоції їх переповнювали. Класний керівник, Світлана Миколаївна Федосова, яка приймала гостей, виказала щиру вдячність козакам і курінному отаману майору УРК Наталі Багаченко, керівнику проєкту «Школи доброти», за чудовий виховний захід, який не залишив нікого байдужим.

Козацька організація УРК в Приазовському регіоні виражає вдячність директору КЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області» Наталі Олександрівні Зьома за надання можливості проведення цього свята.

Впевнені що за підтримкою Головного Отамана Приазовського регіону Генерала козацтва Сергія Коваленко, ця співпраця буде розвиватись і піде на користь всім, і, в першу чергу, нашим діточкам.

 

На головну сторінку