Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 05.01.2010    RUS   ENG  

Новорічні та Різдвяні свята у Кривому Розі

Новий Рік – це завжди свято, радість, віра у позитивні зміни, віра у казку. Саме з таким настроєм відсвяткували вечорниці у сільській школі №1 с. Лозуватки школярі разом з козаками Криворізького районного козацького товариства. Кожний клас підготував власний номер художньої самодіяльності: пісню, танок, сценку. Родзинкою свята було те, що кожний учасник був одягнений у національне українське вбрання, навіть директор школи Н. Фуголь була справжньою господинею в українському вбранні. Наче опинились у далеких часах, коли Новорічні свята та Різдво Христове зустрічали всі разом із піснями, ворожінням та вертепом. Після святкового концерту, як і після веселих розваг, на школярів та гостей чекала смачна вечеря у традиціях української кухні. Серед гостей були отаман В. Макуха, помічники І. Вінніченко, В. Макуха, голова районної адміністрації А. Пітерцев.

Козаки Українського Реєстрового Козацтва Криворізького районного товариства не залишили дітлахів без уваги і були дуже вдячні за запрошення. Та щоб співпраця продовжувалася, щоб закріпилася віра у козацький дух, відповідно до плану робіт в.о. отамана І. Вінніченко організував поїздку старшокласників до частини Міністерства транспорту та зв’язку Т400. Метою поїздки було ознайомити учнів із життям солдат, показати гідність служби Батьківщині, що служба у лавах Української Армії – це гідне майбутнє для кожного хлопця.

Криворізьке районне козацьке товариство продовжує співпрацю із молоддю, бо молодь – це світле майбутнє нашої держави, і лише в наших силах зробити його добрим, світлим, де бережуться історія, духовність, патріотизм.

З Новим Роком та Різдвом Христовим! Щастя, здоров’я, величних перемог!

На головну сторінку