Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 05.11.2019       
Відбулася Велика Рада Українського Реєстрового Козацтва.

У відповідності до Статуту Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво» (ВГО УРК), 2 листопада 2019 року у Києві відбулася чергова Велика Рада Українського Реєстрового Козацтва.

Порядок денний Великої Ради ВГО УРК передбачав:

  1. Звіт Гетьмана ВГО УРК щодо діяльності організації Українського реєстрового козацтва і Генерального штабу ВГО УРК за звітний період, розгляд та затвердження пропозиції щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК з особливою увагою на духовність і патріотизм.
  2. Звіти керівного складу ВГО УРК за період з 01.01.2019 р до 01.11.2019 р.
  3. Звіт Головного бухгалтера ВГО УРК за період з 01.01.2019 р до 01.11.2019 р.
  4. Розгляд пропозиції Генеральної старшини ВГО УРК щодо зміни історичного напряму діяльності Реєстрового козацтва на створення української нації на засадах духовності і патріотизму.
  5. Розгляд питання щодо активізації діяльності Всеукраїнської партії духовності і патріотизму та участь партії у наступних виборах до Верховної Ради України, до обласних, районних, місцевих, сільських рад.
  6. Обрання Гетьмана ВГО УРК і членів Ради Генеральної старшини ВГО УРК.
  7. Нагородження козаків і берегинь.
  8. Козацький куліш, кава-брейк.

Відповідно до п. 4.5.1. Статуту ВГО УРК, Велика Рада Українського Реєстрового Козацтва є вищим керівним органом Українського Реєстрового Козацтва. Вона складається з делегатів, обраних Радами обласних козацьких товариств у кількості, затвердженій на Раді Генеральної старшини, та скликається один раз на рік.

До роботи Великої Ради ВГО УРК були делеговані представники з 20 областей України.

Учасників Великої Ради ВГО УРК привітали листами міський Голова Києва В. В. Кличко та внук славетного українського Каменяра Івана Франка, Рональд Франко.

У звіті Гетьмана ВГО УРК була дана оцінка зовнішньо- і внутрішньополітичної обстановки в Україні, за яких здійснювалася робота ВГО УРК протягом звітного періоду. Дана оцінка результатам роботи обласних козацьких товариств та ВГО УРК загалом.

Визначена необхідність докорінного зміну курсу діяльності ВГО УРК з особливою увагою на духовність і патріотизм.

Особливу увагу Гетьман звернув на роботу з молоддю та практичну реалізацію програм діяльності вже створених Центрів духовно-патріотичного виховання молоді в областях. Звернув увагу на ефективне використання передових методик виховання людей молодого покоління на засадах козацької педагогіки та позитивних прикладах патріотів-захисників Вітчизни.

Особливе місце, за думкою Гетьмана, повинно зайняти виховання молоді на засадах любові, як першого принципу застосування зброї проти ворогів. Застосування силового опору та знищення ворога припустиме у випадках, коли ворог не сприймає наші спроби і наміри вирішити проблему з позиції християнської любові. Тоді застосовується принцип Старого Заповіту «око за око, зуб за зуб».

Гетьман відзначив позитивні результати та недоліки в роботі організації, визначив напрямки і терміни їх усунення. Загалом висловлена позитивна оцінка роботі обласних козацьких товариств, що вже шостий рік відбувається за умов війни Росії проти України.

Гетьман Шевченко А. І. підкреслив також, що нагальною стала участь Всеукраїнської партії духовності і патріотизму у виборах всіх рівнів, основним електоратом якої є козаки і берегині ВГО УРК. Адже повноцінно та ефективно реалізувати статутні вимоги Всеукраїнської громадської організації і політичної партії можливо лише отримавши представництво в органах влади всіх рівнів, - від сільської ради до Верховної Ради України.

У виступах Начальника генерального штабу та представників регіональних організацій пролунала критична і справедлива оцінка діяльності ВГО УРК та Гетьмана і Генерального штабу. Козаки і берегині, загалом підтримали та позитивно оцінили діяльність А. І. Шевченка на посаді Гетьмана ВГО УРК.

Була висловлена єдина пропозиція - висунути на посаду Гетьмана Всеукраїнського Реєстрового Козацтва на новий термін у 5 років Шевченка Анатолія Івановича.

Голосували за цю пропозицію, у відповідності до Статуту ВГО УРК, відкрито. Результати: «За» - одноголосно.

Попереду новий відповідальний етап роботи ВГО УРК. Це буде час нелегких випробувань як для нашої громадської організації, так і всього українського народу. Українські реєстровці готові до виконання свого патріотичного обов’язку та ефективної діяльності за існуючих історичних умов.

На завершення Великої Ради ВГО УРК відбулося нагородження козаків і берегинь орденами і відзнаками Українського Реєстрового Козацтва.

Традиційно захід завершився козацьким кулішем та спілкуванням у неформальній обстановці.

Начальник Генштабу ВГО УРК

Сергій Польовик.

 

Козацька рада ВГО УРК починається з Гімну Україні й молитви Творцю

 

Голова Ради берегинь ВГО УРК, Полковник Козацтва Валентина Фурманюк, Головний бухгалтер ВГО УРК Підполковник ВГО УРК Олександра Михайлюк, Ректор Академії мистецтв Ім. Павла Чубинського Василь Романтишин, Заступник Гетьмана, Маршал Козацтва Олександр Карпенко. Другій ряд: Отаман Київської організації УРК, відомий рекордсмен спортивної боротьби Валентин Фетисов, Головний отаман Харківської обласної організації УРК, полковник СБУ України в запасі Олександр Федоряка

 

У центрі, Заступник Гетьмана з науки та освіти, завідувач кафедри Краматорської машинобудівної академії, Полковник Козацтва Сергій Ковалевській

 

Під час доповіді Гетьмана

 

Президія Ради: Представник Гетьмана ВГО УРК у Туркменістані, Генерал Козацтва, відомий у світі хірург-онколог, професор Рахман Тащиев, Представник Гетьмана у Територіальній Гвінеї, полковник Віталій Колихалов, Голова адміністрації Гетьмана у Східному регіоні України, співзасновник Харківської фармацевтичної фабрики (екологічні ліки якої можливо побачити в аптеках багатьох країн світу), Генерал Козацтва Юрій Пісковацький, Голова адміністрації Гетьмана у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, Євгеній Капленко, Голова адміністрації Гетьмана у Донецькій та Запорозькій областях, відомий бізнесмен Віктор Чебанов, Начальник Генштабу ВГО УРК, полковник Зовнішньої розвідки України у запасі, Сергій Польовик

 

Доповідь

 

У центрі на фото, Заступник Гетьмана з питань науки та освіти, Ректор Херсонської академії неперервної освіти, професор Анатолій Зубко; праворуч Представник Гетьмана УРК у Вінницькій області, відомий бізнесмен та аграрій Анатолій Лутковській; ліворуч Головний отаман Черкаської організації ВГО УРК, громадський діяч Борис Марченко

 

Духовна й любляча людина

 

Рада почалася. Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

У центрі, Головний отаман Кіровоградської обласної організації ВГО УРК, Директор науково-дослідного інституту Кропивницької льотної академії Віталій Неділько

 

Під час доповіді Гетьмана

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

На фото: праворуч, Головний отаман Черкаської організації ВГО УРК, громадський діяч Борис Марченко; поряд, Радник Гетьмана з юридичних питань Олександр Гаврилюк; ліворуч, учасник Майдану та бойових дій в ООС, відомий волонтер Василь Вовченко, презентують книгу Олександра Гаврилюка "Звитяга козацької Лисянки"

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

Доповідь Головного отамана Приазовського козацького округу, Генерала Козацтва Сергія Нехаєвського

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

Розглядається пропозиція, щодо зміни курсу діяльності ВГО УРК

 

Заступник Гетьмана з питань мас-медія Валерій Межинській доповідає про створення козацької радіостанції на середніх хвилях з покриттям території України і частки РФ

 Нагородження козаків і берегинь

 

З Головним отаманом Закарпатської козацької організації, членом обласної громадської ради при Голові Закарпатської обласної державної адміністрації Ігорем Савицьким

Прийняття до особового складу ВГО УРК

На головну сторінку