Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 06.01.2022       
Реєстрові козаки прийняли на озброєння оновлену молитву «Отче наш».

Спільний семінар «Роль науки, релігії та суспільства у формуванні моральної особистості» за участі українських філософів, богословів й релігієзнавців Інституту проблем штучного інтелекту, та реєстрових козаків відбувся 29 грудня 2021 року у м. Київ.

На семінарі розглядалися питання щодо втілення у життя сучасних людей нових результатів отриманих за допомогою комп’ютерної системи з елементами штучного інтелекту для розпізнавання тексту та аналізу відповідності змісту деяких перекладів з оригіналом, зокрема переклад відомої молитви «Отче наш». Також, розглядалися загрози й ризики під час реалізації наукових проєктів «Суспільство 5G й 6G», тобто суспільства «інтернету речей» й «інтернету всього». Авторами було підкреслене, що у майбутньому основні духовно-моральні цінності людства будуть поступово замінюватися накопиченням високотехнологічних речей й матеріальних благ.

Українське реєстрове козацтво взяло на себе відповідальність за духовне й патріотичне виховання молодого покоління. Пропонуються для розгляду й пропозицій деякі фрагменти конференції.

Дивіться відео семінару за посиланням - https://youtu.be/-DM6XqiirzI

На головну сторінку