Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 07.01.2019       

Відроджується козацька слава.

У зв’язку з тим, що сучасні державні установи України взяли на себе функції історичного козацтва, зокрема відповідальність за охорону держави (ЗСУ, НГУ, МВС…) та її кордонів (прикордонні війська…), відродженому козацтву в Україні була відведена другорядна роль помічника вказаних державних структур, що тягне за собою відповідальність іншого рівня. Цим, практично, було втрачено історичну козацьку славу реєстрових і запорозьких козаків, добуту у боях за Україну.

Козацькі підрозділи стали не потрібні війську України. Як відомо, історичні козаки добували славу не тільки в боях, але й у дипломатичних інтелектуальних операціях з посольствами інших держав. Про це свідчить, зокрема, діяльність дипломатичних служб гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи.

Сучасне Українське реєстрове козацтво відродило у своїй ідеології методи народної дипломатії. Як показав час, було підготовлено платформу для державних дипломатичних служб у Ватикані, Стамбулі (Константинополі), Ізраїлі, Йорданії, Росії тощо. Але, на жаль, офіційна влада України не зовсім змогла, а може й не хотіла продовжити досягнення народної дипломатії козаків.


  • 2003-2004 роки - дві зустрічі козаків у Ватикані з Іваном Павлом ІІ. Під час першої зустрічі Понтифік прийняв у подарунок шеврон Українського реєстрового козацтва, на якому було нанесено основний напрямок нашої діяльності - Духовність і патріотизм. Під час другої - Папа Римський Іван Павло ІІ благословив діяльність ВГО УРК, йому було подаровано кришталеву козацьку булаву, яка й досі зберігається у музеї Ватикану.
  • Липень 2004 року - зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломеєм І у Стамбулі, під час якої вперше розглядалося питання щодо створення Помісної Православної церкви (повне відео готується до ефіру).
  • 2005 рік - зустріч у Москві з Патріархом Руської Православної церкви Олексієм II (тоді вперше Йому було запропоновано перейменувати Українську Православну Церву на церкву з юридично правильною назвою - Російська Православна Церква в Україні).
  • 2006 рік - зустріч з Головним Рабином Ізраїлю Шломо Амара в Єрусалимі (розглядалися питання щодо співпраці християн та іудеїв).
  • 2008 рік - зустріч з Принцом Йорданського Хашимітського Королівства (в Аммані був призначений Представник Гетьмана ВГО УРК в Йорданії).
  • У період 1995-2018 роки численні зустрічі з Патріархом Української Православної Церкви Київського Патріархату Філаретом, Кардиналом Української Греко-Католицької Церкви Любомиром Гузаром на яких, в основному, розглядалися питання щодо відродження в Україні духовного й патріотичного суспільства тощо.

Уперше громадська організація, якою є Українське реєстрове козацтво, запропонувала всьому світові гасло: у ІІІ тисячолітті починається створення нової цивілізації, зокрема нової людини, де взаємини між людьми базуються на принципах любові. Людина HOMO SAPIENS перетворюється на людину розумну та люблячу - HOMO SAPIENS AMORIS. Було запропоновано алгоритм, як цього досягти. Ієрархи усіх церков підтримали цей напрямок у розвитку людства.

Це був тільки початок боротьби реєстрових козаків за розквіт духовності й патріотизму українців. Далі буде.


На головну сторінку