Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 08.12.2009    RUS   ENG  

Київський Патріарх прийняв представників українських організацій в Естонії

У приміщенні Київської Патріархії 1 грудня 2009 року відбулася зустріч Патріарха Філарета з представниками Всеукраїнської громадської організації “Українське Реєстрове Козацтво”, представниками воєнізованого ополчення KAITSELIIT, президентом Асоціації українських організацій в Естонії Володимиром Паламаром і представниками різних українських організацій в Естонії.

За повідомленням прес-центру Київської Патріархії, у ході розмови сторони обговорили питання двосторонніх відносин обох держав. Патріарх Філарет розповів гостям про реалії Православної церкви в Україні та про спільне минуле двох народів у комуністичному таборі. Ієрарх побажав усім миру, Божого благословення та подальших дружніх стосунків України та Естонії. Патріарх Філарет нагородив В. Паламара орденом святого Миколая Чудотворця.

Від імені Всеукраїнської громадської організації “Українське Реєстрове Козацтво” Гетьман УРК Анатолій Шевченко вітає президента Асоціації українських організацій в Естонії Володимира Паламара з такою високою нагородою і бажає творчого натхнення, здоров`я і Божого благословення!

Нагородження президента Асоціації українських організацій в Естонії Володимира Паламара орденом святого Миколи Чудотворця
Нагородження президента Асоціації українських організацій в Естонії Володимира Паламара орденом святого Миколи Чудотворця
Офіційна естонська делегація на прийомі у Патріарха Філарета
Офіційна естонська делегація на прийомі у Патріарха Філарета
На головну сторінку