Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 11.07.2014    RUS    

Козак – нащадок самураїв

Гетьман Анатолій Шевченко та Представник Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва в Японії генерал-полковник Українсько-Японського Реєстрового Козацтва Йосіхіко Окабе

За доброю традицією кожної весни Україну відвідує представник Гетьмана УРК у Японії, генерал-полковник УРК Йосіхіко Окабе. Пан Окабе відомий у світі громадський діяч і благодійник. Так він разом із  Генеральним штабом  УРК став  засновником і спонсором кількох відзнак Українського Реєстрового Козацтва, зокрема ювілейної медалі «10 років УРК» та ордена «Герой козацтва».

Цьогоріч шановного гостя з Країни вранішнього сонця у Головному штабі Українського Реєстрового Козацтва в Києві зустрічали Гетьман УРК Анатолій Шевченко та начальник Генерального штабу УРК Валерій Міхеєв. Відбулася ділова розмова, у ході якої пан Окабе розповів про діяльність очолюваної ним козацької організації. Обговорювалися також питання взаємовідносин козацьких організацій на міжнародному рівні, відбувся обмін думками щодо непростої соціально-політичної ситуації в Україні та роль і місце в суспільно-політичних процесах реєстрових козаків. Рішенням Генерального штабу УРК Окабе-сан було присвоєно чергове звання «генерал армії УРК».

Також відбулася цікава зустріч із першим командувачем Військово-Морськими силами України Борисом Кожином. За видатні заслуги перед українським народом, у справі розбудови Збройних сил України та утвердження незалежності країни адмірала Бориса Кожина було нагород-жено найвищою нагородою УРК – золотою зіркою «Герой козацтва». Символічним стало й те, що нагороду досвідченому флотоводцю вручив представник потужної морської держави, нащадок самураїв пан Окабе.

На головну сторінку