Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 11.08.2020       
У Прикарпатті відроджується козацька слава

На початку серпня 2020 року відбулася у ZOOM важлива для українського козацтва Всеукраїнська Рада отаманів Українського реєстрового козацтва. Керівний центр Ради знаходився в місті Трускавець, Львівської області. На Раді розглядалися відомі з літературних джерел й заново створені козаками алгоритми впливу на духовність людини, зокрема, що стосується учнівської молоді. На жаль, більшість сучасних козацьких формувань України значно принизили історичну роль козацтва та перетворилися з вирішальної в державі сили на другорядну, допоміжну: не охороняють, а лише допомагають під час охорони громадського порядку; не захищають, а лише допомагають під час захисту кордонів держави; не зберігають культурну спадщину, а лише допомагають під час збереження культурної спадщини; не сприяють підвищенню ролі національного спорту, а лише здійснюють допомогу розвитку спорту.

В історії залишилися й надалі залишаться імена не помічників, а імена людей та організацій, що особисто взяли на себе відповідальність за сучасне й майбутнє України. Згідно з статутом Українського реєстрового козацтва, козаки й берегині беруть на себе відповідальність за відродження духовності молодого покоління. Для втілення цього в життя, до штатного розпису ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» введено освітян, науковців, медичних працівників, священників, спортсменів, керівників підприємств і відомств тощо. Людей, що особисто мають достатній рівень любові, духовності й інтелекту та знають як це все передати іншим людям, зокрема молодому поколінню.

Другим питанням порядку денного Ради було прийняття до лав Українського реєстрового козацтва відомого громадського й політичного діяча, почесного громадянина міста Трускавець, депутата Львівської обласної Ради, Голови правління санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» (м.Трускавець), доктора медичних наук, професора Чебаненка Олександра Івановича та призначення його на посаду Представника Гетьмана ВГО "Українське Реєстрове Козацтво" У Львівській області.

Третім питанням порядку денного було звітування про виконану роботу Головного отамана Львівського обласного товариства ВГО УРК, Голови правління профспілки Національного університету «Львівська політехніка», доцента Колодія Романа Степановича та Головного отамана Харківської обласної організації ВГО УРК, полковника СБУ Федоряки Олександра Дмитровича.

 


На головну сторінку