Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 11.01.2010    RUS   ENG  

Козацькі забави або запорожці-самураї

Двобій юних учасників турніру “Козацькі забави”
Двобій юних учасників турніру “Козацькі забави”

Козаків-характерників багато чим нагадують японські самураї, про яких підлітки багато знають. Козаки засновували школи бойового гартування і вишколу, в яких шлях воїна до вершин досконалості опирався на рідну віру, одвічні звичаї та обряди. Українці мали можливість ознайомитись і з бойовими мистецтвами інших народів, адже серед запорожців були представники 20 націй. Все це дійшло до наших днів у вигляді бойових танців – гопака, метелиці, козачка.

Палац молоді та студентів приймав цими днями міжрегіональний турнір “Козацькі забави”. Захід об`єднав багато стилів східних єдиноборств та бойового гопака. Проводився турнір Криворізькою міською федерацією традиційного карате (КМФТК) за підтримки Українського Реєстрового Козацтва.

На татамі виходило понад 200 спортсменів усіх вікових груп, у змаганнях розігрувалось 90 комплектів винагород. Серед учасників козацького свята були делегації з багатьох шкіл та училищ м. Кривого Рогу, а також Софіївського й Широківського районів.

Почесний президент КМФТК Юрій Киричок провідною ідеєю турніру назвав об`єднання представників усіх різновидів технік самооборони задля поширення здорового способу життя серед молоді.

“Українське Реєстрове Козацтво приділяє особливу увагу відродженню козацьких традицій. Значний акцент робиться на молодь, бо саме за нею майбутнє України. Такі святкування дають можливість долучити юнацтво та молодь до козацького руху. Спрямування у єдине русло спортивної наснаги і патріотично-виховних зусиль обіцяють принести чудові плоди!” – висловився представник Гетьмана ВГО УРК у Дніпропетровській області, отаман м. Кривого Рогу, генерал-полковник УРК Юрій Засядьвовк.

Кульмінацією свята стало нагородження переможців турніру медалями та грамотами представниками ВГО УРК. До організації турніру “Козацькі забави” активно долучилась громадська організація “Комсомолець Кривбасу”.

Головне – не перемога, а участь!
Головне – не перемога, а участь!
Заслужена нагорода – медалі та грамоти учасників турніру “Козацькі забави”
Заслужена нагорода – медалі та грамоти учасників турніру “Козацькі забави”
На головну сторінку