Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 2
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269241
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 12.10.2019       
Привітання зі святами.

Шановні козаки та берегині!

Щиросердно вітаю вас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!

У непрості для нашої держави дні ми святкуємо ці свята: адже зі зброєю в руках щогодини ми маємо доводити собі і світу, що є країна, є єдиний народ, який має волю і силу до захисту свого права на державу і свободу.

Українське козацтво завжди було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої вітчизни. З козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. І донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, захищаючи суверенні кордони нашої держави. Це свято також і свято пам'яті про тих синів і дочок України, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини, за нашу з вами свободу і незалежність.

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій й козацькій присязі, доблесть українських воїнів, серед яких тисячі наших козаків і берегинь, запорука миру, спокою і щасливого майбутнього на рідній землі. Гідна шана нашим славним козацьким лицарям, які і сьогодні залишаються для нас величними, непереможними і непересічними людьми!

Нехай світло життя, любові і добра завжди виходить з ваших сердець. Живіть завжди з вірою в Бога і ніколи не втрачайте надію на краще. Вітаючи вас усіх сьогодні з визначними святами, що покладають на нас велику відповідальність, хочу побажати всім щастя, добробуту й здоров’я!

Зі щирою повагою,
Керівник ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»,
професор Анатолій Шевченко

На головну сторінку