Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 13.02.2007    RUS   ENG  

Свято Стрітення Господнього – зустріч Господа

За традицією, радіопередача “Духовна пристань” за участі Голови Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва, члена-кореспондента Національної академії наук України, доктора богослов`я і доктора технічних наук, ректора Донецького державного інституту штучного інтелекту, професора Анатолія Шевченка розпочинається рубрикою: “Де були? Що бачили? Із ким зустрічалися? Які враження?»

На цей раз, зокрема, йшлося про поїздку до Криму, де відбувається бурхливий розвиток реєстрового козацтва. Повідомив Гетьман УРК про презентацію російського випуску загальнонаціональної газети Українського Реєстрового Козацтва, Центру релігієзнавчих досліджень та мiжнародних духовних стосункiв Донецького державного інституту штучного інтелекту й Всеукраїнської партії духовності і патріотизму “Украина казацкая”, вибори берегині УРК Криму пані Людмили Франчук – успішної бізнес-ледi, людини, яка віддана ідеї духовності та патріотизму, єднання України.

Йшлося у ефірі і про Собор Вселенських учителів і святителів Василя Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, що відзначено 12 лютого. А ще - про Стрітення Господнє. Доктор богослов`я Анатолій Шевченко нагадав радіослухачам про те, що єврейські батьки, за законом Мойсея, мали на сороковий день після народження свого сина-первістка, принести його у храм для посвячення Богу. Матір Божа та Йосиф принесли немовля Ісуса в Єрусалимський храм. Праведний та благочестивий старець Симеон, довго очікував на пришестя Спасителя, а жив уже 300 літ! І саме цього дня, з натхнення Святого Духа, він явився у храм, де і зустрів Немовля, й назвав Його “світлом просвітлення язичників”, тобто усіх племен і народів; і “славою народу свого”, тобто Ізраїля. Саме тут же, у храмі, була благочестива вдова Анна-пророчиця, яка впізнала Спасителя і славила Господа про пришестя на землю Христа Спасителя.

"Ось ця подія, - підкреслив Анатолій Шевченко, - коли Симеон і Анна зустріли у храмі немовля Христа і прославили Його, й називається святом Стрітення Господнього – зустрічі Господа. Велике свято православної України!"

Із святом!

На головну сторінку