Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 13.03.2007    RUS   ENG  

Робоча поїздка до м. Єнакієвого

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбулася поїздка представників Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво» до міста Єнакієве, основною метою якої стала профорієнтаційна й роз’яснювальна робота. У ній традиційно взяли участь проректор ДонДІШІ з соціальних питань, берегиня УРК, підполковник УРК Семенова Валентина Іванівна, проректор ДонДІШІ з виховної роботи, берегиня УРК, генерал-майор УРК Фурманюк Валентина Федорівна, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ДонДІШІ, Донецький обласний отаман УРК, генерал-майор УРК Столяр Віктор Всеволодович, керівник Театру духовно-патріотичної пісні УРК, полковник УРК Шевченко Геннадій Сергійович.

Під час поїздки були відвідані ЗОШ № 15 та гімназія ім. Г.Т. Берегового, де відбулися зустрічі з адміністрацією закладів щодо підготовки до вступу до Донецького державного інституту штучного інтелекту, участі у Дні відкритих дверей ДонДІШІ, а також намічені напрямки вдосконалення виховного процесу із застосуванням елементів козацької педагогіки. Також була підкреслена необхідність передплати загальнонаціональної газети „Україна козацька”, котра вміщує дуже багато корисної для педагогів інформації щодо виховання молоді на засадах духовності і патріотизму.

У спецшколі-інтернаті була проведена зустріч з учнівським і викладацьким колективами, з якими Українське Реєстрове Козацтво працює вже протягом трьох років. З перших кроків делегацію з Донецька, що заходила до школи повз коридор із вітальних лозунгів, зустрічали козачата хлібом-сіллю та з теплими, вітальними словами.

У святковій залі перед початком концерту, в урочистій атмосфері члени Всеукраїнської партії духовності і патріотизму Віктор Всеволодович Столяр і Валентина Іванівна Семенова вручили першi шість партійних квитків членів Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, а також подарунки від партії. У подячному слові до усіх присутніх у залі звернулась Левицька Євгенія Миколаївна, котра наголосила, що Всеукраїнська партія духовності і патріотизму – єдина партія, яка не обіцяє, а вказує як реально можливо відродити духовність і патріотизм у нашій державі: через душі й серця наших дітей.

Святковий концерт розпочали Донецький обласний отаман УРК Віктор Всеволодович Столяр. Він привітав усіх жінок з Міжнародним жіночим днем від усього особового складу УРК і особисто від Гетьмана УРК, члена-кореспондента НАН України Анатолія Івановича Шевченка. Берегині УРК Валентина Іванівна Семенова та Валентина Федорівна Фурманюк звернулись з віршованими привітаннями до жінок. З великою пісенною програмою перед колективом виступив керівник Театру духовно-патріотичної пісні УРК Геннадій Сергійович Шевченко.

На завершення зустрічі виступила директор інтернату Т.І.Оськіна. Таїсія Іванівна подякувала за світлі хвилини радості, які вони пережили під час концерту і підкреслила, що приїзди членiв козацтва до інтернату – завжди свято, якого вони усі чекають з нетерпінням, бо дуже важливими є та увага й тепло до дітей, яке приносять із собою представники УРК.

На головну сторінку