Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 2
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269241
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 13.07.2020       
Лист з Австралії

Вельмишановні козаки й берегині Українського реєстрового козацтва! Представник Гетьмана ВГО УРК в Австралії й Нової Зеландії, майор Крежаний написав нам цього листа. Підтримуємо молитовно реєстровців Австралії й Нової Зеландії та інших країн світу, у цій складний для усіх людей час.

Керівник ВГО УРК

Анатолій Шевченко.

Шановні брати та сестри УРК,

Мої думки та найдорожчі молитви з вами, мої козацькі брати та сестри в Україні. Сподіваюсь і молюся за вас, мій гетьман. Я молюсь, щоб Господь захищав вас усіх. Наразі ми перебуваємо на етапі закриття 3 стадії, оскільки кількість випадків -19 перевищує загальну кількість випадків у країні. І все це відбувається сьогодні в серці Мельбурна. Завтра кількість буде ще більшою. Столичний район Мельбурна був розроблений таким чином, щоб включати в себе замкнення навколишніх районів, але боюся, що лінії стримування вже були порушені. Зараз у нас підопічні проходять через палати, і ми очікуємо, що цифри збільшаться вдвічі або навіть потроїться.

Співробітники на передовій займаються тим, що їх навчили робити, але є відчуття сюрреалістичності щодо зміни напряму хвороби та неприємності, яку відчуваємо усі ми. Ми не хочемо, щоб нас перевантажували і втрачали контроль, який ми змогли вийти з початкового блокування. Також є ймовірність професійного опромінення ... коли концентрація вірусного навантаження зростає в наших робочих просторах - мої медсестри лякаються, коли смерть спричиняється дозуванням. І ми це знаємо, ми зняли всіх найуразливіших у своїй робочій силі. Ми втомилися і часто працюємо без перерв, але ми не виснажені... можливо, ще немає оптимізму та духу. Наші серця недоторкані!!! Ми, безумовно, передова лінія оборони у війні 21-го століття.

Протягом наступних шести тижнів я буду інформувати вас, поки можу, і якщо зможу. Робота УРК буде продовжуватися завжди мої дорогі брати і сестри.

Твій брат у крові та службі,

Михайло Олександрович

URC. Австралія

На головну сторінку