Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 15.02.2010    RUS   ENG  

Пам'ятник Свердлову у Харкові буде перенесений

Днями відбулася зустріч голови Адміністрації Гетьмана УРК у Східному регіоні України, директора Національного науково-дослідного інституту козацтва Миколи Мазепи з делегацією Бєлгородського козачого товариства Центрального козацького війська Росії, козаками-інтернаціоналістами, що виконували військовий обов'язок у складі радянських військ в Афганістані. Обговорювалися питання співпраці між Українським Реєстровим Козацтвом і Центральним козацьким військом Росії.

Одним з центральних питань було обговорення ініціативи про спільне звернення до Харківської міської ради для вирішення питання щодо перенесення пам'ятника катові козацтва Якову Свердлову з вулиці Полтавський шлях на територію, спеціально призначену для пам'ятників радянського тоталітарного режиму. У ході зустрічі, російські козаки цю ініціативу підтримали. На прохання російських козаків ініціативний лист було також передано військовому отаманові Центрального козацького війська Росії Валерію Налімову. Цей лист буде озвучено 13 лютого 2010 на Великому козацькому колі, який пройде в місті Бєлгороді. Було висловлено думку, що прохання про перенесення пам'ятника катові козацтва буде підтримане не тільки козаками Бєлгорода, але й козацтвом Центральної частини Російської Федерації.

Російське козацтво представляли члени Бєлгородської організації ВКО «Центральне козацьке військо» Решетов В.П., Шульгін С.Ю., Педоріч С.В., Тарасов А.І., Паршиков В.М. і Галіщев А.Н. Потім російські та українські козаки, учасники бойових дій в Афганістані, взяли участь у спільному святкуванні Дня виведення радянських військ з Афганістану.

Учасники зустрічі голови Адміністрації Гетьмана УРК у Східному регіоні України, директора Національного науково-дослідного інституту козацтва Миколи Мазепи з делегацією Бєлгородського козачого товариства Центрального козацького війська Росії
Учасники зустрічі голови Адміністрації Гетьмана УРК у Східному регіоні України, директора Національного науково-дослідного інституту козацтва Миколи Мазепи з делегацією Бєлгородського козачого товариства Центрального козацького війська Росії
На головну сторінку