Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 16.02.2010    RUS   ENG  

“…І покажем, що ми, браття, козацького роду!”

Ще не забулися славетні подвиги козаків, які були невід’ємною частиною минулих часів нашої країни. Вони активно славляться і нині! І в наші часи козаки не перестають працювати задля своєї Батьківщини. Козачі організації створюються у багатьох містах, а там, де вже були створені, продовжується активна робота.

В Україні діє Всеукраїнська громадська дитяча організація “Козаченьки”. Створення такої організації у своєму місті криворіжцям припало до душі. Нині потрібно відтворювати козацьку культуру на всіх рівнях, прийшов час починати з молодого покоління. Зусилля варто спрямовувати на дітей змалечку, щоб виховати в них почуття повноцінності, патріотизму та національної гідності.

“Я стріляю найкраще!”
“Я стріляю найкраще!”
Капітан УРК Олександр Скуратівський допомагає оволодіти зброєю
Капітан УРК Олександр Скуратівський допомагає оволодіти зброєю

За сприяння Криворізького міського козацького товариства ВГО УРК була створена Дитяча козацька організація “Молода Січ” у Дзержинському районі міста Кривого Рогу. До неї були залучені діти з усіх шкіл та гімназій. На базі Центру дитячої та юнацької творчості відкрито два музеї: “Берегиня” та “Козацька слава”.

Основна діяльність козацької організації заснована на праці з дітьми. І так як молодь з кожним роком все більше переймається ідеями козацтва, то і перспективи в нього дуже великі, бо діти – це майбутнє нашої нації.

Учні гімназії № 95 м. Кривого Рогу також вступили до лав дитячо-юнацького громадянського формування “Молода Січ” і були посвячені у козаченьки. Хлопчики та дівчатка запам`ятають день посвяти у козачата, мабуть, на все життя. Адже як забути розмаїття прапорів і вишиванок, високі натхненні слова присяги майбутнього козака і сам ритуал посвяти! Мета цього об’єднання – формування свідомих громадян України, творче продовження козацьких звичаїв, традицій, обрядів, розвиток кращих рис людини.

Представники Українського Реєстрового Козацтва у Кривому Розі організовують для козачат подорожі, конкурси, екскурсії. Проводяться такі заходи, як військово-спортивні змагання, стрільби, подорожі до видатних козацьких місць.

Найбільш цікавою та захоплюючою з останніх подорожей стала поїздка у міський навчальний тир “Тайга”. Директор заходу капітан УРК Олександр Скуратівський розповів учням про історію зброї, її характеристики, ознайомив дітей із пневматичною зброєю та навчив нею користуватися. Ці стрільби дали можливість учасникам навіть позмагатися у влучності. І хоча дехто тримав зброю вперше, результат був вражаючим. Цей захід особливо подобався дітям.

Отже, козацтво розвивається і росте! Відновлюються минулі традиції і створюються нові! Покоління за поколінням козацтво кріпне та утверджується! Слався ж та процвітай Українське Реєстрове Козацтво!

Фото на згадку
Фото на згадку
На головну сторінку