Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 16.03.2007    RUS   ENG  

Міжнародна виставка інформаційних і телекомунікаційних технологій СеВІТ’2007

З 15 по 21 березня 2007 року у столиці федеральної Землі Нижня Саксонія, місті Ганновері (Північна Німеччина) у виставковому комплексі концерну Дойче Мессе АГ розпочала свою роботу найбільша у світі щорічна виставка інформаційних і телекомунікаційних технологій CeBIT’2007. Об’єднану експозицію України розміщено у павільйоні № 6 «Business Processes». На стенді представлені провідні наукові та освітянські установи Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, наприклад, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова, Міжнародний науково-навчальний Центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України, Національний технічний університет України «КПІ», Інститут проблем штучного інтелекту МОН і НАН України, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Цього року на виставці було більше ніж 10 тис. експонентів із 70 країн світу та більш мільйона відвідувачів. Робота на виставці є насиченою та плідною, стенд України користується попитом серед відвідувачів. Під час роботи Об’єднаної експозиції України на Міжнародній виставці інформаційних і телекомунікаційних технологій СеВІТ’2007 традиційно проводиться Міжнародна наукова конференція «Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та розбудова інформаційного суспільства в Україні», на якiй виступив директор Інституту проблем штучного інтелекту, Гетьман Українського Реєстрового Козацтва, член-кореспондент НАН України Анатолій Іванович Шевченко з доповіддю «Розпізнавання мовних і зорових образів у системах штучного інтелекту». Розробки Інституту проблем штучного інтелекту, що представлені на стенді України, а це і різноманітні системи сигналізації, системи розпізнавання зорових образів, мультимедійні підручники викликали зацікавленість як у відвідувачів, так і у фахівців.

Виставку CeBIT’2007 називають міжнародною ярмаркою інформаційних технологій, телекомунікацій та програмного забезпечення. Участь у ній – унікальна можливість долучитись до сучасних бізнес-процесів, налагодити плідні ділові стосунки з провідними ІТ-компаніями світу. Розробки українських організацій та підприємств викликали зацікавленість з боку представників зарубіжних компаній та бізнесменів. Під час роботи виставки членами української делегації встановлено багато корисних контактів, досягнуто ряд домовленостей.

На головну сторінку