Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 17.02.2010    RUS   ENG  

Поповнення рядів УРК

У місті Євпаторії Автономної Республіки Крим відбулася посвята козаків в одному з найстаріших храмів Криму, церкві Святого Миколая Чудотворця.

Вибір місця для прийняття у козаки УРК невипадковий. За історичними даними, храм Святого Миколая – церква, що освячена в ім`я Святого Чудотворця, знаходиться на набережній Євпаторії. Згідно з історією Криму, на захід від церкви починалося будівництво нової частини міста. Тим самим символічно, що в такому священному місці для нових козаків УРК починається новий козацький етап їхнього життя.

Цього дня пройшла посвята: новий отаман Євпаторійської міської козацької організації Віктор Селиванов, отаман нової козацької організації Раздольненського району Кримської організації УРК Олексій Назаров, радник при головному отамані КО УРК з розвитку малого і середнього бізнесу Олександр Нестеренко, радник при головному отамані КО УРК із роботи з громадськими і міжнародними організаціями Борис Назаров. Що, у свою чергу, дасть поштовх розвитку бізнесу на базі Українського Реєстрового Козацтва і зміцнить відносини з іншими громадськими організаціями.

Прийняття у козаки, згідно з козацьким ритуалом, почалось з урочистого шикування. Начальник штабу КО УРК генерал-майор УРК Сергій Бусалаєв визначив порядок проведення ритуалу посвяти. Начальник медичної служби Чорноморського округу генерал-полковник УРК Микола Сисоєв заслухав текст присяги нових членів козацтва, які після цього преклонили коліна, виконали ритуал з шаблею, прапором України і прапором УРК. Духовний наставник отець Євген, який зараз є і благочинним церков Євпаторійського округу, благословив і окропив нових козаків святої водою на довгу і гідну службу українському народу і УРК.

Урочистість, як вимагають традиції, закінчилась козацьким кулешем.

На головну сторінку