Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 19.01.2010    RUS   ENG  

Козаки УРК вітають працівників дитячого садочку «Берізка» зі святом

Кожна людина, мабуть, любить отримувати подарунки, а особливо тоді, коли цього не очікуєш. Так і представники Криворізького районного козацького товариства УРК вирішили порадувати працівників дитячого садочка «Берізка» с. Лозуватки і подарували пристрій для друку, щоб у своїй праці вихователі якомога швидше та якісніше готували методичний матеріал для занять з малюками.

Подарунок вирішили вручити в переддень Нового року. Виконуючий обов’язки отамана Вінніченко І.М. урочисто передав принтер вихователям дитячого садку.

Отримувати подарунки, звичайно, приємно, але дарувати їх набагато краще. Криворізьке районне козацьке товариство не забуває підростаюче покоління і турбується про нього, все більше уваги приділяє молоді, адже добре розуміє, що малята, як губка, вбирають в себе добро, любов, турботу, і після цього стають освіченими, творчими особистостями, світлим майбутнім нашої Батьківщини.

Козаки Криворізького районного козацкого товариства УРК вручають новорічний подарунок працівникам дитячого садочку «Берізка» с. Лозуватки
Козаки Криворізького районного козацкого товариства УРК вручають новорічний подарунок працівникам дитячого садочку «Берізка» с. Лозуватки
На головну сторінку