Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 19.01.2019       

Вітання зі святом!

Вітаю берегинь і козаків Українського реєстрового козацтва зі святом богоявлення нашого Господа людям. Сподіваюсь, що ваша служба має високу оцінку нашого Творця.

Керівник ВГО УРК Анатолій Шевченко.


Фільм «І оживе добра слава…», який державні TV не транслювали від 2004 до 2014 року

Офіційне визнання Вселенським Престолом Православної Церкви України, є насамперед визнанням незалежності України. Держава, визнавши себе православною, повинна мати свою помісну церкву. Основними атрибутами православної Держави є народ, мова, територія, кордони, православна церква, конституція.

Ми знаємо з історії, що козацтво зберегло православ`я в Україні. Сучасне Українське Реєстрове Козацтво першим почало конструктивний діалог зі Вселенським Патріархатом щодо визнання Української Православної Церкви з центром у місті Києві, оскільки УПЦ КП не була визнана у світі, тому не могла брати участь у переговорах. Що стосується Держави, то вона байдуже ставилася до розв’язання церковних проблем в Україні. Тому цю відповідальну місію взяла на себе Всеукраїнська громадська організація «Українське Реєстрове Козацтво».

Починаючи з 2002 року почалося листування зі Вселенським Патріархом Варфоломієм І. Як результат листування, до Стамбула (Константинополя) була направлена козацька делегація, яку у своїй резиденції прийняв Патріарх Варфоломій І. Основним завданням цієї делегації була підготовка зустрічі офіційної козацької делегації на чолі з керівником УРК професором Анатолієм Шевченком. Було зазначено, що Анатолій Шевченко запропонує Його Святості Варфоломію І алгоритм створення в Україні Помісної церкви. До складу козацької делегації були включені: єпископ Донецький і Маріупольський Української Православної Церкви Київського Патріархату Юрій, керівництво Посольства України у Туреччині, керівний склад ВГО УРК.

Зустріч відбулася 5 липня 2004 року, було розглянуте питання щодо створення в Україні Автокефальної православної церкви, досягнуто домовленість про продовження співпраці українських козаків і Вселенського Патріархату.Під час зустрічі Патріарх Варфоломій І уважно вислухав пропозиції професора Анатолія Шевченка. Зустріч завершилася врученням картини художника Володимира Балакая «Покаяння» та нагородженням Його Святості високою козацькою нагородою «Срібний козацький хрест».

Головне і остаточне рішення щодо створення в Україні Автокефальної Православної Церкви України належить Господу Богу, Патріарху Варфоломію І, Президенту України Петру Порошенку та Патріарху Філарету.

Патріарх Філарет вже увійшов в історію як людина, яка на своїх долонях виплекала і довгий час зберігала нашу Українську Православну Церкву, попри погрози і, навіть, побиття. Президент України Петро Порошенко назавжди залишається Президентом України, який у складні часи не тільки допоміг українському народові зберегти православну церкву, але й надав їй міцний поштовх до позитивного впливу на духовний рівень українців. Отримання Православною Церквою України Томосу має таке значення й таку вагу, яку мав Київський князь Володимир після Хрещення Руси-України.

Українське Реєстрове Козацтво має намір вручити наступну нагороду «Золотий козацький хрест» Вселенському Патріарху Варфоломію І. Зараз формується представницька козацька делегація до Константинополя.

Начальник Генерального штабу ВГО УРК Сергій Польовик.

На головну сторінку