Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 22.01.2005    RUS   ENG  

В Автономнiй Республiцi Крим пройшов III з'їзд Всеукраїнської партiї духовностi i патрiотизму

Днями в Автономнiй Республiцi Крим пройшли двi визначнi подiї: ІІІ з’їзд Всеукраїнської партії духовності і патріотизму (ВПДП) та Велика рада Українського Реєстрового Козацтва (УРК). Сюди з’їхалися представники різних областей України, як східних, так і західних, щоб на власному прикладi довести, що український народ повинен об’єднатися навколо Президента України Віктора Ющенка, як гаранта прав і свобод кожної людини, інтересів усіх прогресивних сил на основі поваги до Конституції та законів України.

Обидві події не на словах, а на справі показали, що цілісності держави можна реально досягти вже сьогодні. З обґрунтованими й змістовними доповідями на з’їзді виступили Шевченко А.І. - голова ВПДП, Павлечко В.О., - голова Львівської обласної організації ВПДП, Сабов І.В. - Закарпатської, Панченко  В.В. - Харківської, Дорохов В.П. - Луганської, Тимченко В.М. - Донецької тощо. Одним із важливих кроків у процесі налагодження спілкування між владою і суспільством стала прийнята на третьому з’їзді ВПДП постанова, що партія бере курс на всебічну підтримку лінії Президента України Віктора Ющенка у розбудові демократичної та правової держави.


У свою чергу Велика рада УРК прийняла присягу на вірність новообраному Президенту Віктору Ющенку. У ній зокрема говорилося: „Українське Реєстрове Козацтво, поважаючи священний вибір волелюбного українського народу і усвідомлюючи всю відповідальність і доленосність сучасного моменту нашої історії, урочисто присягає легітимно обраному Президенту України Віктору Ющенку і віддає всю свою міць і силу, волю і розум, всі свої можливості на розбудову демократичної, правової, економічно і духовно багатої держави та відкритого і толерантного суспільства для захисту добробуту народу, прав і свобод кожної людини.

Присягаємо перед Богом нашим Всевишнім відстоювати цілісність і неподільність держави та народу, зміцнювати міжнародний імідж країни та до останнього подиху служити Богу, народу, Україні.

Слава Україні! Слава українському народу!”

Голова Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, Гетьман Українського Реєстрового Козацтва Анатолій Шевченко відзначив, що заходи, проведені в Автономній Республіці Крим, стали важливою справою прогресивних демократичних сил у процесі консолідації українського суспільства.

На головну сторінку