Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 20.03.2014    RUS    

ЗАХИСТИМО ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Улюблені наші брати і сестри, громадяни АР Крим!

У зв'язку з подіями в Україні, в тому числі в АР Крим, у місті Маріуполі пройшла Рада Всеукраїнської Грецької організації Українського Реєстрового Козацтва, яка розглянула звіти отаманів про участь грецьких козацьких підрозділів у минулих і діючих Майданах України. Позитивна оцінка дана тим підрозділам, які працюючи з людьми, змогли знизити накал жорстокості і зла, що, в свою чергу, зменшило імовірність переростання подій у громадянську війну. Поряд з козаками Українського Реєстрового Козацтва працювали громадські організації, політичні партії та представники влади. Рада отаманів грецьких підрозділів Українського Реєстрового Козацтва прийняла звернення до людей, нашим братам і сестрам, які проживають в Криму.

У цей доленосний годину для Криму і всієї України всі ми проходимо через важкі випробування, які, керуючись здоровим глуздом, совістю і історичним досвідом, повинні пройти гідно. Крим - це древня земля зі своєю самобутньою історією, прихистила людей різних національностей і віросповідань; це батьківщина кримських татар і караїмів, греків і вірмен, українців і росіян; це особливий край, де проживали пліч-о-пліч християни і мусульмани. Всі вони внесли свій внесок у розквіт цього регіону. Так, кримські татари і караїми - це корінне населення півострова, а приазовські греки, які волею долі опинилися за його межами в кінці XVIII століття, мають більше прав на його землю, ніж російськомовне населення, масово приїхали в Крим вже після того, як він став частиною України. Але ми повинні жити не тільки історією, але, перш за все, враховувати реалії сучасності.

Крим завжди був багатий на приклади толерантності та мирного співіснування людей з різним світоглядним вибором. Однак зараз мирний Крим опинився під загрозою глобальної катастрофи, яка може назавжди знищити усю багатовікову творчу працю багатьох поколінь жителів цього дивного краю.

Давайте запитаємо у себе, у своїх рідних і близьких - ми бажаємо пролиття крові, страждань, смертей і сліз наших дітей і батьків? Якщо ми усвідомлюємо цінність людського життя, яка вище всіх особистих амбіцій і політичних ігор, то повинні сказати цьому рішуче «ні»!

Українське Реєстрове Козацтво, яке об'єднало навколо себе понад 100 тисяч осіб на базі принципу «Духовність і патріотизм», закликає всі конфліктуючі сторони в Криму до конструктивного діалогу, який є єдиним вірним виходом на початку III тисячоліття.

Не допустити кровопролиття - ось наше спільне завдання. Земля вже стогне від крові, розбрату і насильства. Нашими долями грають політики, а страждання наших близьких вже досягли критичної точки. Нам вкрай необхідно ціннісне і змістовне єднання народу Криму і всієї України. В єдності наша сила! Давайте не будемо повторювати помилок своєї власної історії сьогодні. Наша зброя - любов. Ми закликаємо жителів Криму проблеми цього неспокійного часу вирішувати з позиції любові, як заповів нам Господь. І пам'ятати , що Він дивиться на нас в цьому випробуванні і чекає гідного плоду всеісцеляющую Любові.

Закликаємо до миру і діалогу, до єдності і любові всіх людей доброї волі.

Голова ВПДП
Анатолій ШЕВЧЕНКО
На головну сторінку