Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 20.03.2014    RUS    

ЗВЕРНЕННЯ ДО МАЙДАНУ І НАРОДУ УКРАЇНИ

Шановні українці, брати й сестри, люди доброї волі!

На наших очах відбувається народження нового покоління вільних людей незламних духом. Люди вийшли не за матеріальними благами, а за свободою та демократією, не за політичними обіцянками, а за загальнолюдськими цінностями, де немає місця помсті та насильству.

Зараз пишеться нова сторінка історії не тільки України, але й усього світу , увага якого прикута до подій на Майдані. Ми створюємо зріле громадянське суспільство, яке базується не на політичних гаслах, а на духовних та життєдайних цінностях. І громадянська позиція Майдану викликає в серцях Українців велику повагу до цього подвигу. Ми бачимо спільноту людей вільних і свідомих, які мають честь і гідність, мужність та відвагу відстоювати свою громадянську позицію. Уже ніхто не посміє поставити наш народ на коліна. Разом - ми сила, яку ніхто й ніколи не здолає!

Наша козацька ідея, якою ми живемо і яку втілюємо в життя, дуже проста – «Бог-Народ-Україна». З усіма українцями ми маємо одну спільну мету – вільний і високо-духовний народ, зорієнтований на моральні цінності, зріле і відкрите до діалогу суспільство. Ми намагаємось разом з вами робити все, щоб наша демократична, правова держава була в братній сім’ї європейських народів. І зараз Майдан разом із українським народом утілює цю мрію в реальність. Ми віримо в мудрість нашого незламного народу, який не хоче крові, а бажає волі і вимагає почути його.

Майдан відтворив особливий дух єдності і моральності, дух братерства й солідарності. Цей дух був притаманний нашим героїчним предкам, які віками боролись за волю України, нині – це феномен нового тисячоліття. Внутрішній стрижень духу Майдану – любов до України і свободи.

Найбільше вражає те, що ми всі обрали мирний шлях до свободи і цінностей вільного світу. Історія вже давно відповіла на питання, який шлях до волі є найбільшефективним. Саме мирний, ненасильницький поступ, шлях, що дає можливість розмовляти з усіма складовими не тільки громадянського, але й політичного суспільства, змушувати представників влади, які є виконавцями нашої спільної волі, враховувати наш вибір і наші ціннісні прагнення.

Українське Реєстрове Козацтво, яке ефективно діє виключно в усіх областях України вже об`єдналося навколо свого принципу «Духовність та патріотизм», надавши при-клад людям нашої Держави, і таким чином виконало Заповіт нашого Творця, що усяке єднання навколо духовностіі– це від Нього, а всякий розбрат – від злих і темних сил.

Ми закликаємо суспільство і владу до конструктивного діалогу, який є мовою нової генерації вільної України ІІІ тисячоліття.

Досить кровопролить! Земля наша стогне від крові, розбрату й насильства. Нам конче потрібна ціннісна й змістовна єдність народу. Саме у єдності наша сила! Разом із народом б’ється й наше козацьке серце. Ми разом! Зараз увесь світ напружено чекає, чи витримаємо ми цей іспит на зрілість, на конструктивний діалог. Якщо витримаємо – усе людство разом із нами зробить величезний крок у майбутнє без крові й насильства; якщо ми програємо унікальну можливість стати зрілим, впливовим, конструктивним суспільством великої і вільної європейської державии– не тільки наш народ, а все людство затримається в стражданнях, що тягнуться з минулих трагічних століть. Давайте вистоїмо! Не будемо повторювати помилок нашої власної історії. Сьогодні зброя козаків Українського Реєстрового Козацтва – не шабля чи автомат Калашникова, наша зброя – Любов. Закликаємо Майдан та народ України сучасні проблеми нашої держави вирішувати з позицій любові, як заповів нам Господь. Бог із нами! І Він допоможе нам перемогти!

До миру й діалогу закликаємо Майдан та весь народ великої й єдиної України. Разом ми сила! З нами Бог і Україна!

Слава Україні!

Голова ВПДП
Анатолій ШЕВЧЕНКО
На головну сторінку