Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 5
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269244
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 20.08.2020       
Лист з Австралії

Дякую Австралійським козакам, берегиням й зокрема Представнику Гетьмана ВГО "Українське Реєстрове Козацтво" в Австралії й Нової Зеландії, пану Михайлу Крежаному за допомогу людям похилого віку, серед яких є тисячі Українців, й за Вашу інформацію, що міститься у Вашому листі братам козакам України. 

Гетьман Анатолій Шевченко

Мій шановний отче гетьман,

Зараз ми перебуваємо у розпалі Covid-19, багато моїх колег або захворіли, або контактували з вірусом. Я вже проходив тестування шість разів і продовжуватиму тестування з огляду на роботу, яку я виконую. Вікторія, насправді Мельбурн залишається епіцентром для країн, які найбільш постраждали в районах Covid-19 Австралії, пов'язаних з фіаско в готелі та безпеці - що сталося понад шість тижнів тому. З кожним днем ??кількість загиблих збільшується, а кількість позитивних випадків зменшується від початкової висоти 600 + випадків. із-за суворого регулювання блокування 4-го етапу, яке було здійснено два тижні тому.

Багато наших старших - матері, отці, бабусі та дідусі потрапляють у заклади по догляду за людьми похилого віку. Однак Covid-19 має складні справи і приніс багато страждань, лиха і тепер ізольовану смерть. Багато новин, які з’являються на світ, принаймні в приватному секторі, правдиві. Мешканці були покинуті, не піклувалися про них та залишали їх на смерть через складну ситуацію, пов’язану з відсутністю врядування над інституційною опікою та прибутком тих, хто керує приватними закладами. Приватизація будинків для людей похилого віку поступово знижувала стандарти та якість догляду за старими за останні двадцять і більше років. Це погіршення стандартів приватного сектору завершилося катастрофою, яку сьогодні веде пандемія 19. Для порівняння, урядові будинки для людей похилого віку залишалися стійкими, догляд зберігався, а кількість заражених та смертельних випадків Covid-19 залишалася практично нульовою. Основною причиною було управління та навчений персонал, який працював у цих установах - вони були високомотивовані та навчені медсестри. На відміну від недоплаченого, під кваліфікованими працівниками прожиткового мінімуму, які часто були випадковими людьми, які працюють у приватних вікових установах.

Уряд доручив нашій урядовій мережі охорони здоров’я нагляд за низкою найгірших закладів у нашому районі, і одне з них, на жаль, є українським. Мене попросили мій начальник і друг, чи не поїду я забезпечити лідерство / управління та догляд за цим закладом - через програму Djerriwarrh Health в рамках програми досягнення. Тож найближчими тижнями я буду спрямовувати опіку над сотнями українських літніх людей та їх сімей, людей, яких торкнулася нинішня криза, що розгортається.

Мій найдорожчий гетьман, я кажу вам це, щоб ви могли передати це решті наших братів та сестер-козаків в Україні, а також бути в курсі того, що відбувається в більшій діаспорі.

Коли це відбуватиметься, я буду інформувати вас, але будьте впевнені, що ми не підведемо наших людей, не в їх сутінкові роки.

В Імені Христа,

Михайло Олександр Олександрович Крежаний

 

Фото: на першому плані, Представник Гетьмана ВГО УРК в Австралії й Нової Зеландії, майор Українського реєстрового козацтва Михайло Крежаний з колегами.

 

Michael Krejany

ADON – Assistant Director of Nursing / After Hours Coordinator

Associate Nurse Unit Manager – Medical /Surgical

In – Reach Team Lead Covid -19

Djerriwarrh Health Services

Incorporating Bacchus Marsh & Melton Regional Hospital, Melton Health, Melton Community Health Centre, Caroline Springs Community Health Centre and Bacchus Marsh Community Health Centre

reception: 03 5367 9600 | direct: 03 5367 9611

email: Michael.Krejany@djhs.org.au | www.djhs.org.au

На головну сторінку