Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 20.12.2016    RUS    

День Святого Миколая в Харкові

Напередодні Великого свята - Дня Святого Миколая - Харківські реєстровці вирішили провести цікавий захід: привітати учнів ліцеїв міста зі святом і подарувати подарунки.

Однак, просто привітати було б не цікаво. Хотілося, щоб діти запам'ятали цю подію надовго. Так виникла ідея провести інтелектуальний квест між десятьма командами учнів ліцеїв Харкова.

Завдання полягало в наступному: капітан кожної команди отримав конверт з підказками, як знайти необхідну реєстраційну точку в місті і поставити позначку у реєстратора з фіксацією часу. Заздалегідь був продуманий маршрут, оскільки хотілося, щоб учасники не просто пробігли від точки до точки, а з користю і цікаво провели час. Тому маршрут проходив по історичних місцях старого центру Харкова (адже Харків - це перша столиця України, і тут майже кожен будинок має свою історію).

Командам потрібно було знайти необхідну точку з підказками, блиснути своїми знаннями про тей чи інший будинок, крім цього, виконати новорічне завдання: прочитати вірш Т. Г. Шевченка, заспівати пісню, станцювати, продати надувну кульку перехожим тощо. Команда, яка прийде раніше за інші у кінцеву точку, вважається переможницею.

Було дуже цікаво, навіть -12 на вулиці не стало перешкодою. Хлопці показали справжній козацький характер. Після естафети був гарячий чай і підведення підсумків: сміх, емоції та вручення подарунків.

Перше місце завоювали хлопці ліцею Радіоелектроніки і отримали чудовий подарунок - сертифікат на відвідування боулінг-клубу для всієї команди. Друге місце завоювали хлопці Фармацевтичного ліцею, отримавши в подарунок сертифікат на відвідування боулінг-клубу, третя і четверта команди були нагороджені цінними подарунками.

У нашому випадку переможцями стали всі діти, які залишилися задоволеними своєю участю у заході, перемогами, спілкуванням, подарунками, дізналися більше про Українське Реєстрове Козацтво, і серйозно ставили питання про те, як вступити до його лав.

Коли бачиш блиск у дитячих очах, небайдужість з приводу того, що відбувається навколо, а щире бажання щось змінити на краще, розумієш, що все в нашій Україні буде добре, адже майбутнє країни, в якій живуть ці діти, залежить багато в чому від них, а вони – справжні патріоти своєї батьківщини.

І тому козацтво сьогодні бере активну участь у вихованні підростаючого покоління, грунтуючись на засадах духовності і патріотизму, як основоположних принципах державності.

На фото: представники Українського Реєстрового Козацтва разом з учасниками святкового квесту.

На головну сторінку