Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 21.03.2020       
Лист з Австралії

Вельмишановні козаки й берегині Українського Реєстрового Козацтва! У ці складні для нас часи, прошу зберігати віру нашому Творцю й любов до людей. Максимально виконуйте вимоги санітарної медицини, пам'ятайте, що ми є братами й сестрами. Допомагайте усім людям. Прошу Господа Бога підтримати усі наші намагання та дії.

Лист громадянина Австралії, Отамана Українського реєстрового козацтва в Австралії та Нової Зеландії майора Михайла Крежаного, що Він надіслав на електронну пошту Гетьмана ВГО УРК (hetman_urk@ukr.net).

 

Michael Krejany: СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ, АЛЕ МИ ЗАЛИШАЄМОСЬ ВІРНИМИ УРК.

Дорогі мої брати й сестри, я зараз працюю 12-16 годин, як у звичайній лікарні в медичному / хірургічному відділенню, так і в нових дихальних клініках Covid-19. Щодня сотні людей приходять на тестування. Вони лякаються. Я втомився і голодний, і ноги болять від стояння. Світ божевільний тут, в Австралії, люди борються за туалетний папір; у нас порожні магазини, і люди хворіють .... Вірус Covid-19 поширюється експоненціально. Він не досяг свого піку ... ми побачимо речі, яких ми не бачили за сімдесят і більше років ... Я хочу, щоб ви знали, що ми, як люди у всьому світі, повинні продовжувати разом підтримувати наше братство - незалежно від того, що це відбудеться в найбільш невизначеному майбутньому. Поки що сили будуть впроваджувати мене до медичного корпусу чи ВМС, або до армії як постійного спеціалізованого медичного працівника - я дізнаюся через два місяці - з ким уряди звертаються, коли світ перебуває у полум'ї. Ви і я ветерани - ми, які служили в окопах, щоб показати вам дорогу ... тримайте мого брата у вірі, скажіть їм, що моя любов до мого народу сильна - я їх не забув і ми разом переможемо. Будь сильним і пам’ятай свої тренування ... Я допоможу, де можу. Твій брат Михайло Олександрович.

 

На головну сторінку