Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 2
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269241
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 21.09.2019       
Повний кавалер

Директор Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, керівник Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво», член-кореспондент НАН України - повний кавалер державної нагороди - ордену «За заслуги» (орден «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступеня).

Високу нагороду Держави за конкретні наукові досягнення у галузі інформатики та штучного інтелекту, а також за активну участь у громадській діяльності вручив Анатолію Шевченку Президент Національної академії наук України, академік НАН України Борис Патон під час проведення Президії НАН України.

Під час вручення нагороди

На жаль, Борис Євгенович вручав нагороду сидячи через загострення хвороби ніг, отриманої раніше під час виконання службової діяльності. Однак це не вплинуло на святковість заходу, оскільки наукова активність Президента НАН України, як завжди, на високому рівні. Підтверджуючи внесок професора Анатолія Шевченка у вітчизняну науку, Президент Національної академії наук України також наголосив на своєму позитивному ставленні до його активної громадської діяльності, яку з обережністю сприймають деякі академіки та члени-кореспонденти НАН України, назвавши Анатолія Шевченка козацьким отаманом.

Порядок денний оголошує Головний учений секретар НАН України, Академік НАН України Богданов Вячеслав Леонідович

Роботу Президії розпочато

Президент за роботою

На фото у центрі: Радник Президії НАН України, Директор інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова, Академік НАН України Іван Васильович Сергієнко

На головну сторінку