Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 2
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269241
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 22.03.2020       
Відбулася Рада отаманів Окремої дивізії УРК імені Гетьмана Петра Сагайдачного в Приазовському регіоні

На черговому засіданні Ради отаманів Окремої дивізії УРК імені Гетьмана Петра Сагайдачного в Приазовському регіоні разом з питаннями покращення роботи по духовному і патріотичному вихованню підростаючого покоління українського народу, отамани обсудили і ситуацію з епідемією в Україні. Було затверджено загальне рішення:

  • сторіччя козаки не піддавались ні якому ворогу;
  • ніяка епідемія нездатна зламати віру козаків в нашого Господа Бога, їхній дух і волю;
  • в цей час козаки-реєстровці повинні показати людям, що не треба впадати в паніку і відчай;
  • ми віримо, що у цю лиху годину Богородиця захистить Україну своїм Покровом від цього прийдешнього лиха.

 

На Раді було прийнято рішення - отаманам і старшині Дивізії УРК, а також бажаючим козакам - вийти на толоку по наведенню порядку в одному із скверів Лівобережного району Маріуполя. Це буде козацька відповідь коронавірусу. Толока відбулася в найближчі дні після засідання Ради. По узгодженню з адміністрацією Лівобережного району, яку очолює полковник УРК Віктор Очеретін, був визначений сквер для проведення толоки. Тут вирубали і побілили дерева, вирізали поросль дерев, прибрали сміття, що скупчилося і вивезли його. Зараз і цьому сквері можуть з задоволенням відпочивати мешканці району на свіжому повітрі.

В суботнику взяли активну участь на чолі з Отаманом Окремої дивізії УРК ім. Гетьмана П. Сагайдачного Генералом Козацтва Сергієм Коваленко і отамани козацьких полків дивізії підполковники УРК Олександр Белякович і Володимир Шербаченко, полкова старшина: підполковники УРК Олександр Шинкаренко і В’ячеслав Д’яченко, майори УРК Тимур Стеценко і Анатолій Онацький, а також козаки дивізії капітан УРК Володимир Молокаєв, лейтенанти Віктор Шкловський, Олег Мільчевський,Володимир Кізімов та інші.

 

 

Бажаю цим реєстровим козакам, а також всім козакам і берегиням України, всьому народу нашої Держави сили духа, терпіння і віри в Господа Бога!!!

На Славу Господа! За Славу Козацьку!

Головний отаман УРК в Приазовському регіоні
Генерал козацтва Сергій Нехаєвський

На головну сторінку