Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 22.09.2020       
У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Шановні маріупольці!

Сьогодні в усіх нас є запит на сильного політичного лідера, який готовий відстоювати погляди й інтереси маріупольців, іти до досягнення поставленої мети, створювати комфортні умови для розвитку інфраструктури міста й життя людей.

Численний колектив отаманів, козаків і берегинь Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» в Приазовському регіоні впевнений, що такий лідер є - це мер міста Маріуполя Вадим Сергійович Бойченко! Ми повністю підтримуємо його партію «Блок Вадима Бойченка», основною метою якої є нова Стратегія розвитку Маріуполя з чітко продуманими профільними програмами (програми плануються до 2030 року).

Безумовно, щоб змінювати місто, потрібна наявність єдиної команди професіоналів і підтримки депутатського корпусу із різних напрямків, у промисловості, медицині, освіті, культурі, спорті, бізнесі, козацтві, а також співпраця різних громадських організацій.

Нам добре відомі люди, які увійшли в команду «Блоку Вадима Бойченка». Деякі з них - це козаки Українського реєстрового козацтва в Приазовському регіоні. Серед них: Степан Махсма, Савелій Вашура, Віктор Очеретин, Сергій Коваленко.

Команда партії «Блок Вадима Бойченка» - це професіонали, які вочевидь показали працьовитість, вміння працювати на результат. Ми спостерігаємо, як за п’ять років місто істотно змінилося в кращий бік. Іде повне оновлення шкільних і дошкільних навчальних закладів, створюються сучасні умови для лікування та діагностики хворих у лікувальних установах, покращується благоустрій прибудинкової території будинків, оновлюється комунальний транспорт.

Отамани, члени Генеральної старшини, козаки й берегині Всеукраїнської громадської організації «Українське реєстрове козацтво» в Приазовському регіоні закликають всіх небайдужих маріупольців, тих, хто поклав повноту відповідальності на міську владу й особисто на мера міста Вадима Бойченка, підтримати партію «Блок Вадима Бойченка» з метою ще більшого процвітання нашого міста.

 

  

Об'єднавши маріупольців, ми зможемо вирішувати як нам жити й як розбудовувати рідне місто! Як підкреслив міський голова Вадим Бойченко: «Важливо розвивати місто, думаючи про всіх і не забуваючи про кожного»!

Козаки й берегині ставляться з довірою до Вадима Бойченка як до людини, яка мислить стратегічно, передбачає майбутнє, має заповітну мрію зробити місто кращим, чистішим, затишнішим. Готові усіма силами допомагати новій політичній партії «Блок Вадима Бойченка» здійснювати розбудову та покращувати благоустрій Маріуполя, працювати для Маріуполя й маріупольців!

 

Голова ради Генеральної старшини,

Радник Гетьмана України, генерал козацтва

Чебанов В.Б.

 

Отаман Маріупольської міської

організації Всеукраїнської громадської

організації «Українське реєстрове козацтво»

в Приазовському регіоні, генерал козацтва

Ліпатов М.В.

На головну сторінку