Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 23.02.2005    RUS   ENG  

Привітання Всеукраїнської партії духовності і патріотизму з Днем захисника Вітчизни


Шановні співвітчизники!

Від колективу Всеукраїнської партії духовності і патріотизму прийміть сердечні вітання з нагоди святкування Дня захисника Вітчизни.

Беручи активну участь у розбудові соборної, демократичної держави, сприянні її входженню у світову спільноту, ви сьогодні втілюєте у життя вияв жагучої мрії мільйонів борців за волю та незалежність України упродовж багатьох віків. Процес державотворення складний і тривалий, але зрозуміло, що він неможливий без відродження духовності та глибокого патріотизму народу.

Запевнюємо вас, що Всеукраїнська партія духовності і патріотизму спільно з Президентом України Віктором Ющенком покладе всі зусилля для відновлення у нашій державі духовної нації, для якої найвищими ідеалами є честь, гідність і любов до своєї держави.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, достатку, вірних і щирих друзів, успіхів у трудовій діяльності, духовного просвітлення, невичерпного оптимізму й удосталь нам усім наснаги і наполегливості у досягненні високої мети в ім’я добра та справедливості, заради розвитку нашої України.

З глибокою повагою від колективу,

Голова Всеукраїнської партії
духовності і патріотизму,
доктор богослов’я,
доктор технічних наук, професор
Анатолій Шевченко

На головну сторінку