Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 23.09.2019       
ДУХОВНІСТЬ - ОСНОВА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

У приміщенні музею Гетьманства, що на Подолі у Києві, відбулася чергова рада Генеральної старшини Українського реєстрового козацтва. Основним питанням, що розглядалося на раді, було питання розробки методичних рекомендацій для вчителів шкіл із духовного та патріотичного виховання учнів та отримання на них грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Було зазначено, що, на сьогоднішній день, школа не змогла передбачити негативний вплив на свідомість учнів, зокрема молодших класів, комп’ютерів, смартфонів тощо. Діти масово почали витрачати свій вільний час на віртуальні ігри, які є дуже небезпечними для здоров’я дитини, для її ще несформованої психіки. Інтернет пропонує «гравцям» віртуальну участь у різних бойових діях, де, звичайно, присутні вбивство, жорстокість, відсутність співчуття до людей і тварин, а за вчасно виконане вбивство вони отримують віртуальні заохочення та нагороди. Світ віртуальних ігор занадто реалістичний і «маленькі герої» втрачають межу між реальним світом і тим, який пропонують ігри. А отже, прагнення вбивати тварин і людей, щоб отримати бажаний приз або перейти на інший рівень, на підсвідомому рівні поступово із віртуального стає реальним. На раді зазначалося, що закодована у дитячих іграх агресія створює серйозну загрозу українській нації.

Щоб запобігти обездуховленню молоді, науковці та викладачі, що є берегинями і козаками Українського реєстрового козацтва, взяли на себе відповідальність за зміну ситуації на краще. Ними запропоновано створити науково-методичний проект «До духовності через інформатику» та отримати підтримку Міністерства освіти і науки та Національної академії наук України. Така робота вже розпочалася у закладах вищої освіти, де створено постійно діючі семінари та конференції з цієї тематики. Рада схвалила рішення щодо зміни історичного призначення Українського реєстрового козацтва «із захисту Держави зі зброєю в руках» на «захист Держави дипломатичними методами, в основу яких покладено принципи духовності, любові і патріотизму».

Козаки чекають підтримки їхньої ініціативи більшістю народу України. У наших серцях є Бог і Україна.

Керівник ВГО «Українське Реєстрове Козацтво»,
доктор богослов’я, доктор технічних наук, професор
Анатолій Шевченко.

Погоджується порядок денний ради Генеральної старшини Українського реєстрового козацтва

Рада починається з молитви

Нагородження реєстрового козака учасника бойових дій в ООС, позивний "Козак"

Нагородження реєстрового козака, відомого науковця, священника Православної церкви, спортивного тренера, людину, яка вільно володіє 12 мовами світу Тараса Шевченка

Презентація книги "Звитяга козацької Лисянки", автор член Ради Генеральної старшини Українського реєстрового козацтва Олександр Гаврилюк

На головну сторінку