Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 24.10.2019       
Новини з Австралії - Ми все ще тут і ми все ще з вами!

Дорогий мій гетьман,

Пройшло дійсно багато часу і багато чого змінилося тут. Я помітив, що Україна зазнала багатьох негараздів, і я знаю, що конфлікт безповоротно вплинув на багатьох людей, а також на моє власне існування в розгромлених регіонах України. Я налагодив зв'язок зі своїми двоюрідними братами, які живуть у Львові та Донецьку, і ми регулярно контактуємо між собою. В даний час ми переживаємо труднощі, пов'язані не з конфліктами в політиці, людей чи машин, а з діяннями сил Природи, яка в даний час відзначається одними із найсуворіших умов. Пожежі спустошили райони країни на Півночі, тоді як повені, мороз та ожеледиця спричинили хаос на півдні, що загрожує крихкому балансу життя. Багато людей втратили будинки, чиїсь життя згасли. Я готуюсь до раннього пожежного сезону - мій підрозділ буде готовий 01.12.2019 тому, що буде дуже важкий період - спекотний, сухий та лютий - з початку листопада до кінця лютого 2020 року. Влада дала нам розпорядження підготувати наші вантажівки та бути готовими до зустрічі з надзвичайними ситуаціями, що ми й будемо робити.

Українські громади тут, у Мельбурні та по всій країні, як і раніше процвітають, незважаючи на обмеження. Багато людей роблять внески на допомогу збройним силам України, а також допомагають у потребах нашого народу на внутрішній території. Ми часто думаємо про вас і хвилюємося про загальну тенденцію політики - важко не хвилюватися, оскільки ми маємо прямі кореневі зв’язки з землею і з людьми - нашими людьми. Важко також спостерігати за тим, які важкі часи переживає Україна, і не запитувати себе, чи могли б ми зробити більше, але реальність полягає в тому, що в Австралії ми є маленькою групою - і ми робимо все, що можемо, це лишається незмінним із плином часу.

Що стосується моїх обов'язків члена УРК, як на початку, нічого для мене не змінилося, я залишаюся козаком УРК і залишатимусь на своїй посаді в майбутньому. Підрозділ неодноразово змінювався за характером й своєю кількістю, як це роблять усі організації. Однак існує вірність, яка вистоїть, незважаючи на всі бар'єри.

Тим не менше, ми продовжуватимемо прагнути до пошуку нових способів служити та бути корисними УРК, Україні та всій нашій родині, незалежно від того, де вони перебувають у нашому тісному світі.

Божого благословення Вам, мій гетьмане,

Ваш підлеглий,

Михайло Олександрович Крежаний

На головну сторінку