Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 14
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269314
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 24.12.2009    RUS   ENG  

Полковник міліції став кавалером козацького ордена

Полковника міліції у відставці, колишнього начальника УВС м. Харкова, депутата Харківської обласної ради Михайла Мартинова було нагороджено орденом “Бронзовий козацький хрест” ІІІ ступеня. Про це повідомив голова Адміністрації Гетьмана Українського Реєстрового Козацтва, директор Науково-дослідного центру козацтва імені гетьмана Мазепи генерал армії УРК Микола Мазепа.

За його словами, Михайло Мартинов 30 років пропрацював у карному розшуку на керівних посадах, на його рахунку сотні розкритих карних злочинів і багато відвернених людських трагедій. Вийшовши у відставку, полковник Мартинов продовжив лінію своєї праці, оказуючи допомогу у профілактиці злочинів разом із Українським Реєстровим Козацтвом.

У День міліції України, за вагомий особистий внесок у зміцнення правопорядку й боротьбу зі злочинністю, підтримку козацького руху з профілактики правопорушень серед молоді, Українське Реєстрове Козацтво відзначило полковника Мартинова однією з найвищих нагород УРК. Раніше таку нагороду отримали начальник УСБУ у Харківській області генерал-лейтенант Андрій Мухатаєв і начальник Харківського УБОЗ полковник міліції Володимир Фролов.

На головну сторінку