Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 4
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269243
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 26.01.2010    RUS   ENG  

«Героїчна доба козаччини в легендах та піснях»

В січні 2010 року, в рамках міського конкурсу дитячого малюнка з теми «Героїчна доба козаччини в легендах та піснях», присвяченого 415-й річниці з дня народження Богдана Хмельницького, відбулася перша виставка дитячих робіт в приміщенні новоствореного “Дитячого клубу”, який спрямовує свою багатогранну діяльність, на психологічну підтримку, творчу культуру, патріотизм особистості.

На цій виставці були представлені кращі роботи студії образотворчого мистецтва «100 фантазій» під керівництвом Кулініч Наталії, клубу «Мозаїка» Фрунзенського району, студії кераміки «Гарт» ЦДЮТ №1 під керівництвом Пузанка Віктора, а також учнів ЦДЮТ «Істок» Орджонікідзевського району м. Харкова.

55 робіт були відзначені дипломами і грамотами УРК та цінними подарунками. Кращі дитячі роботи були виставлені на Великій Раді, що пройшла 19 січня 2010 року. Не було жодного байдужого до дитячої творчості. Виставка пройшла під патронатом ХОКТ ВГО УРК.

Безпосередньо участь у заходах, пов’язаних з виставкою взяли: заступник голови Адміністрації Гетьмана в Східному регіоні генерал-майор Пісковацький Ю.Г., голова ССКТ генерал-майор Горових М.І., підполковник ССКТ Ватуня І.І., керівник «Дитячого клубу» берегиня ССКТ майор УРК Козак О.О. та інші офіцери РК.

Ця виставка засвідчила високий рівень інтересу до історії козацтва у численних відвідувачів. Наступнй крок у розкритті тематики «Героїчна доба козаччини в легендах та піснях» – пересувна виставка, яка буде показана в навчальних закладах усієї області, в рамках виховання молоді в дусі патріотизму і розуміння своєї ролі в історичному процесі розвитку Української держави та національної ідеї.

Вручення дипломів і грамот УРК авторам найкращих робіт на тему історії козацтва
Вручення дипломів і грамот УРК авторам найкращих робіт на тему історії козацтва
Керівники Харківської обласної козацької організації та переможці конкурсу дитячого малюнка «Героїчна доба козаччини в легендах та піснях»
Керівники Харківської обласної козацької організації та переможці конкурсу дитячого малюнка «Героїчна доба козаччини в легендах та піснях»
На головну сторінку