Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 5
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269244
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 27.01.2019       

Відбулася історична рада Генеральної старшини Українського реєстрового козацтва

У історичному Музею Гетманства, що на Подолі у м. Київ, відбулася історична рада Генеральної старшини Українського реєстрового козацтва. Рада затверділа план діяльності ВГО УРК на перше півріччя цього року. Основним розділом плану є робота щодо поширення інформації серед молодого покоління про важливі кроки керівництва нашої Держави і Православної церкви України. Будь-яка православна Держава повинна мати Православну церкву. Україна має усе: територію, кордони, народ, мову, Конституцію тощо. Не існувало тільки своєї рідної Православної церкви. Отримання Томосу має велике значення не тільки для церкви, але й мабуть, більше для Держави та її громадян, не залежно від їх релігійному вибору. Також, було підтримано продовження співпраці Вселенського Престолу та Українського реєстрового козацтва, яка була розпочата ще 15 років тому. Під час однієї з зустріч, що відбулася у резиденції Його Святості Варфоломія І у Стамбулі (Константинополі) 5 липня 2004 року, Він був нагороджений срібним козацьким Хрестом ІІ ступеню. Було зазначено, що козацтво планує нагородити Вселенського Патріарха наступною нагородою після того, коли Україна відвоює свою православну незалежність. Рада Генеральної старшини затвердила також план заходів щодо підготовки подорожі до Константинополя.

Керівник ВГО УРК Анатолій Шевченко.


Українські реєстрові козаки першими відвідали нову експозицію присвячену Гетьману України Павлу Скоропадському.

Відкриття Ради Генеральної старшини ВГО УРК.

Доповідь начальника Генштабу Українського реєстрового козацтва, відомого дипломата МЗС України Сергія Польовика "Україна в сучасному геополітичному просторі".

Доповідь Головного отамана УРК у Херсонської області, Героя Козацтва Євгенія Капленка.

Доповідь Голови Адміністрації Гетьмана ВГО УРК у Західному регіоні України, Головного отамана ВГО УРК в Івано-Франківський області, Героя Козацтва Михайла Смачила.

Доповідь Головного отамана ВГО УРК у Вінницький області Миколи Крижанівського.

Доповідь Заступника Гетьмана ВГО УРК з економічних питань, Героя Козацтва Анатолія Лутковського.

Доповідь Головного отамана ВГО УРК у м. Київ Валентина Фетисова.

Доповідь заступника Головного отамана ВГО УРК в Івано-Франківський області Володимира Кармана.

Доповідь Генерального судді ВГО УРК Василя Гриніва (Тернопільська область).

Емоційна доповідь Генерального судді ВГО УРК Василя Гриніва (Тернопільска область).

Доповідь отамана Сартанського полку Приазовського округу, Героя Козацтва Євгенії Єрмоленко (смт Сартана знаходиться в зоні ООС безпосереднє на лінії розмежування).

Доповідь Голови адміністрації Гетьмана ВГО УРК у Східному регіоні України, Голови ради старшини Приазовського округу ВГО УРК Віктора Чебанова.

Під час затвердження на посаду Вінницького міського отамана ВГО УРК Володимира Пунька.

Доповідь Представника Гетьмана ВГО УРК у країнах Балтії Михайла Кота (Естонія).

Доповідь заступника Київського міського отамана ВГО УРК з питань зв'язків з масмедія Петра Лисенка, щодо створення всеукраїнського відео каналу Українського реєстрового козацтва.

Закінчилась акція "Козацький Прапор навколо Світу". Делегація ВГО УРК з дипломатичною місією відвідала 72 країни Світу. Прапор займе почесне місце в історичному Музеї Гетьманства. Під час передачі Прапора музею.

На головну сторінку