Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 28.02.2007    RUS   ENG  

Козацький характер спортсменiв ДонДIШI!

Знову відзначилися на спортивних майданчиках шахтарської столиці представники Донецького державного інституту штучного інтелекту, команда якого «Козаки» здобула впевнену перемогу на військово-спортивному турнірі пам`яті воїна-афганця Олега Медведєва і на честь Дня захисникiв Вітчизни.

А відбулося це дійсно спортивне свято у чудовому залі Донецького електрометалургійного технікуму, випускником якого був мужній воїн Олег Медведєв. Він гідно виконав свій інтернаціональний обов`язок у далекій країні, не заплямував честь і гідність громадянина великої держави й почесне право називатися – «донбасівець».

Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Інституту штучного інтелекту, полковники Українського Реєстрового Козацтва Анатолій Ганзюк, Олександр Страшной, а також викладач кафедри Олександр Степаненко тривалий час і ретельно добирали склад команди «Козаки», певна річ, із студентського козацького полку УРК. Пов`язку капітана доручили досвідченому і вправному спортсменові, п`ятикурснику факультету філософії і релігієзнавства Сергію Ісмагілову.

«Команду «Козаки» Донецького державного інституту штучного інтелекту, - розповів полковник Українського Реєстрового Козацтва, викладач кафедри Олександр Страшной, - склали 11 спортсменів. Плюс команда з аеробіки, яку очолює берегиня Українського Реєстрового Козацтва, старший лейтенант УРК Діна Ізотіна. До цієї команди увійшли 6 студенток ДонДІШІ – Єлизавета Лісова, Вікторія Руднєва, Оксана Тур, Лілія Кузіна, Валерія Васильєва, Олена Умріхіна. Вони просто шокували усіх присутніх своєю динамікою і красою».

А у чудовому залі за пам`ятний приз імені Олега Медведєва боролися команди технікуму, «Козаки», «Сталеплави», «Прокатники», «Механіки», які мали у кожній із них гідного суперника.

«Ми знали, що боротьба буде напруженою, - продовжив полковник УРК, викладач кафедри фізичного виховання і спорту ДонДІШІ Анатолій Ганзюк. – Тому усі, разом із завідувачем нашої кафедри, Донецьким обласним отаманом, генерал-майором УРК Віктором Столяром, прискіпливо добирали кандидатури членів команди і, практично, не помилилися».

Ще б пак! Чого вартий виступ гирьовика Дмитра Мар`єнка, який 70 разів підняв дві пудові гирі! Довів, що фахом «Програмне забезпечення автоматизованих систем» на факультеті сучасних комп`ютерних інформаційних технологій оволодівають не якісь там немічні розумники, а дужі, навіть дуже, хлопці. Звичайно, перше місце! Першим місцем порадував і Павло Абакумов із факультету філософії та релігієзнавства, який був першим у підтягуванні на поперечині – 24 рази!

Капітан команди «Козаки» Сергій Ісмайлов та Андрій Анцибулін, Дмитро Верхогляд перемогли у футбольній естафеті і отримали від футбольного клубу «Металург» (Донецьк) фірмові футболки.

Військово-спортивну естафету теж виграли «Козаки», які уміло перев’язували «поранених», переносили «міни», виконували чітко і злагоджено численні вправи.

Уся команда брала участь у традиційному перетягуванні линви і, так склалося, що й часу не вистачало на відпочинок – здолали і «Сталеплавів», і «Прокатників», і «Механіків», і спортсменів технікуму. Уявіть, яким було напруження! «Козаки» показали дійсно козацький характер і знову здобули перемогу!

Капітан команди ДонДІШІ Сергій Ісмагілов від усієї душі подякував Михайлу Малежику, Артуру Артюкову, Михайлу Терехову, Олександру Галіузову, Євгену Куракіну, Артему Кобиленку – усім членам згуртованого спортивного колективу студентів-козаків за чіткість злагодженість, самовідданість, волю до перемоги. Приємно було чути рішення суддівської колегії про присудження команді Донецького державного інституту штучного інтелекту, де ректором є член-кореспондент Національної академії наук України, професор Анатолій Шевченко, першого загальнокомандного місця у військово-спортивному турнірі пам‘яті воїна-афганця Олега Медвєдєва і на честь Дня захисникiв Вітчизни.

А ще «Козакам» вручили численні грамоти за перемогу у різних видах змагань, Грамоту комітету з питань фізкультури і спорту Донецької міської ради й перехідний кубок.

Команда «Козаки» Першого студентського козацького полку УРК та отаман Донецької обласної громадської організації УРК генерал-майор УРК Столяр В.В. висловлюють подяку організаторам цього свята в особі керівника кафедри фізичного виховання Донецького електрометалургійного технікуму Задорожного Миколи Федоровича.

На головну сторінку