Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 5
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269244
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 28.03.2019       
Важлива зустріч з Його Святістю Філаретом

На днях відбулася важлива зустріч робочої групи з питань телебачення Українського реєстрового козацтва з Патріархом Української Православної Церкви Київського Патріархату, Почесним Патріархом Православної Церкви України, Його Святістю Філаретом.

На зустрічі розглядалося питання щодо створення в Україні супутникового телевізійного каналу «Духовність». Відомо, що Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення України видала вже понад 1200 ліцензій на розповсюдження телевізійного і радіосигналу, проте жоден з них повністю не висвітлює питання духовності в Україні. Близькими до цієї тематики є канал «Глас», яким опікується УПЦ МП, та канал «Відродження», що належить до однієї з протестантських конфесій. 

Було підкреслено, що проблеми у Православ’ї виникли саме тому, що переважна більшість наших громадян не володіють інформацією про те, що зараз відбувається у церквах, для чого був потрібен Томос і хто в Україні повинен відповідати за духовне відродження і становлення людей, зокрема молоді, на яку сучасна Православна Церква вже давно втратила вплив. Кожна (з-понад 100) з релігійних конфесій в Україні впевнена, що тільки їй відомий шлях до духовності. Завдання дуже складне, але якщо об’єднати зусилля науки, освіти, церкви, культури, спорту, телебачення, воно буде вирішене. 

Духовність-це, мабуть, єдиний шлях до формування Української нації. З цією метою створено робочу групу фахівців для реалізації даного проекту, до якої увійшли: керівник ВГО УРК, професор Анатолій Шевченко; екс-керівник Держтелерадіо України (1996-1998 рр.), Генерал Козацтва Валерій Межинський; екс-завідувач сектору з питань інформаційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (1997-2014 рр.), підполковник козацтва Петро Лисенко; відповідальний секретар Ради Генеральної старшини ВГО УРК, підполковник козацтва, кандидат філософських наук Тетяна Єрошенко. 

Побажаємо Божої підтримки усім, хто буде залучений для здійснення цієї важливої для України справи.

 

На головну сторінку