Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 13
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269313
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 29.01.2005    RUS   ENG  

Усім миром проти паління, наркоманії та бездуховності

За підтримки Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, Українського Реєстрового Козацтва і Донецької залізниці у Донецьку, у палаці спорту “Локомотив”, відбувся VIII Молодіжний турнір з ушу “Фэй Лун”.

У змаганнях, що проходили під девізом “Молодіжний спорт проти паління, алкоголізму, наркоманії та бездуховності”, взяли участь близько 200 спортсменів з багатьох регіонів України.

На урочистій церемонії відкриття турніру з привітальним словом до учасників змагань звернувся голова Всеукраїнської партії духовності і патріотизму, Гетьман Українського Реєстрового Козацтва, ректор Донецького інституту штучного інтелекту, професор Анатолій Шевченко.

Анатолій Іванович підкреслив, що основоположним у діяльності очолюваної ним партії і такого виду спорту як ушу є духовність. Це той ідейний принцип, який породжує любов, добро, милосердя, доброзичливість, людяність і допомагає протистояти злу, жорстокості, насильству.

З початком турніру титулованих спортсменів і новачків привітали голова Донецької обласної організації ВПДП Віктор Тимченко і отаман Донецького обласного осередку УРК, генерал-майор УРК Віктор Капустін.

Переможцями турніру стали спортсмени з Дебальцева, Маріуполя, Єнакієвого та Артемівська.

Від Всеукраїнської партії духовності і патріотизму і Українського Реєстрового Козацтва їм були вручені фірмові футболки, книги Анатолія Шевченка “Христос” та комп`ютерні підручники.

На головну сторінку