Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 29.12.2006    RUS   ENG  

Дорогi спiввiтчизники, брати-козаки, берегинi!

Вiд щирого серця вiтаю вас з величним святом Рiздва Христового, яке принесло у наш свiт любов, можливiсть духовного зростання й становлення.

Людина - створiння Боже, образ i подоба Божа, спадкоємиця вiчностi, надiлена багатьма талантами i чеснотами. Божественним дарунком є час нашого життя на Землi. Наше земне життя подiбне до зiрки. Поки зiрка на небозводi, вона свiтить, падаючи з небозводу, вона спалахує й, часом не долетiвши до Землi, згоряє. I важливо, як людина проживе це життя, що залишить пiсля себе, чи зумiє знайти шлях до Бога, сповнений добра i любовi.

Український народ народження нашого Спасителя зустрiчає радiсно й натхненно, бо врештi-решт ми стали вiдчувати себе нацiєю, котра усвiдомлює свою нацiональну iдентичнiсть, нацiєю, котра гiдна великого майбутнього.

Урочистiсть Рiздва Христового, що наближається, знову нагадує нам правду про наше покликання жити за законами Божими i про те, що Вiн є Богом з нами. Щиро бажаю, щоб радiсне свято народження Спасителя наблизило нас до таємницi Божої Любовi та Божого Милосердя та сповнило нас миром i душевним спокоєм. Нехай Новий 2007 рiк буде щедрий на ласки та духовнi радостi!

Гетьман,

член-кореспондент НАН України,

доктор богослов'я,

доктор технiчних наук, професор

А.I. Шевченко

На головну сторінку