Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 26.01.2022 : 12
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269312
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 31.07.2007    RUS   ENG  

Ростуть лави «Молодої Січі» у Слов’янську

Більше року минуло з тих пір, як у місті Слов’янську Донецької області за ініціативою відомого педагога, відмінника освіти України, у минулому директора загальноосвітньої школи №20, полковника Українського Реєстрового Козацтва Степана Опанасовича Коваленка створена дитячо-юнацька організація «Молода Січ».

Спочатку її членами стали учні 4-го класу Слов’янської школи-інтернату №1, а згодом до них приєдналися юні козачата з загальноосвітніх шкіл №№ 13 і 17. Сьогодні у лавах «Молодої Січі» понад 200 дітей. Виховна робота ведеться з ними і під час позакласних зустрічей з отаманом і в класах, що стали своєрідними козацькими підрозділами і під час літніх канікул.

Діти, що згуртовані у «Молодій Січі» вже добре розуміють те, щоб мати право називатися «козачком» або «берегинею». Слід бути чесним і справедливим, розумним і кмітливим, сміливим і сильним.

Нещодавно Гетьман Українського Реєстрового Козацтва, член-кореспондент НАН України Анатолій Шевченко вручив полковнику військово-повітряних сил у відставці, отаману «Молодої Січі» Степану Коваленку погони генерал-майора Українського Реєстрового Козацтва. Підвищення у козацькому ранзі Степан Опанасович заслужив своєю невтомною самовідданою працею на ниві патріотичного виховання молоді.

Отаману «Молодої Січі» виповнюється вже 80 літ, та він плекає надію створити у м. Слов’янську козацький кадетський корпус, першими учнями якого стануть діти-сироти, а також діти з неповних сімей. Наразі, для інших дітей двері до цієї виховної організації будуть завжди відкриті.

На головну сторінку