Флаг Всеукраїнська партiя духовностi i патрiотизму
НОВИНИ
АРХIВ НОВИН
ВАШI ПРОПОЗИЦIЇ
НАША АДРЕСА
Українське Реєстрове
Козацтво
ІПШІ
Вiдвiдувачiв сьогоднi 22.01.2022 : 5
Вiдвiдувачiв з 01.01.2005 : 269244
01001, Україна, Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 11/5
Тел./факс: +38 (044) 2783759
  Новини 31.12.2020       
Відрядження в зону ООС

Під час відрядження в зону ООС відбувся науковий семінар у Бердянському педагогічному університеті "Створення системи штучного інтелекту для автономного керування безпілотними літаками військового й цивільного призначення". Було створене науковий підрозділ подвійного підпорядкування: Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України та Бердянському педагогічному університету. Керівництво науковим підрозділом доручене відомому вченому у напряму створення математичної теорії хаосу, к.т.н., почесному професору, Представнику Гетьмана ВГО УРК у Запорозькій області Олександру Васильовичу Сосницькому.

Користуючись нагодою, вітаю Отамана Бердянської міської організації Українського реєстрового козацтва Володимира Лаврика з успішним захистом кандидатської дисертації. Ми разом зможемо створити штучний мозок для штучної особистості зі штучним інтелектом. Вже створене наукове підґрунтя штучної свідомості й штучної совісті. За основу прийняті духовні козацькі надбання, що у майбутньому не дозволить використовувати здобутки штучного інтелекту проти людства.

Директор Інституту проблем штучного інтелекту,

Гетьман ВГО УРК Анатолій Шевченко.

 

 

Доповідає студент БДПУ Роман Малий

 

На мапі, отриманої зі супутника, планується завдання для безпілотника. Біля зображення мапи професор Анатолій Шевченко; по центру к.т.н. Олександр Сосницький; праворуч, магістрант Марк Буркут.

На головну сторінку